Засновник Facebook зробив прорив у списку багатіїв США.

Марк Цукерберг. ФотоЗасновник Facebook зробив прорив у списку багатіїв США.

Стан засновника Facebook Марка Цукерберга за рік зросла на 245 відсотків до 6,9 мільярда доларів. У результаті цього він з 158-го місця піднявся на 35-е в списку 400 найбагатших людей США за версією Forbes.

У топ-10 залишилися ті ж багачі, що опинилися там за підсумками минулого року. Перші чотири місця розподілилися аналогічно 2009 році.


Перше місце займає засновник Microsoft Білл Гейтс, друге — інвестор Уоррен Баффет, третє — голова компанії Oracle Ларрі Еллісон, а четверте дісталося невістці засновника роздрібної мережі Wal-Mart Крісті Уолтон.

Якщо в минулому році Forbes зазначав зниження доходів мільярдерів, то в цьому всі, крім Еллісона (він зберіг свої 27 мільярдів), примножили свій капітал. Більше за інших заробили власники холдингу Koch Industries брати Коч — кожен з них став багатшим на 5,5 мільярда доларів. У результаті цього вони з 9 і 10 місця піднялися на 5-6 рядки.

Заробивши по п’ятсот мільйонів на дві позиції вниз опустилися засновник агентства Bloomberg Майкл Блумберг і Джим Уолтон з Wal-Mart. Блумберг замкнув десятку з 18 мільярдами доларів, а Уолтон спустився з п’ятої на сьому позицію. У нього 20,1 мільярда доларів.

У список Forbes-400 шістнадцять осіб потрапили вперше.

Лента.ру