Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Українських дітей дозволили тримати за гратами по місяцю.

Верховна Рада України схвалила закон, яким дозволяється міліції затримувати підлітків у віці від 11 років, підозрюваних у скоєнні суспільно небезпечного діяння, на термін більше 30 діб. За його прийняття проголосували 246 народних депутатів із зареєстрованих у залі 331.
Згідно з прийнятим законом, вносяться зміни до Кримінально-процесуального кодексу України. Відтепер особа у віці від 11 років, яка підозрюється у вчиненні суспільно-небезпечного діяння, за яке КК передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 років, може бути вміщено в приймач-розподільник для дітей строком до 30 діб. Однак затримувати дітей можна буде лише в тому випадку, якщо є підстави вважати, що підозрюваний буде ухилятися від слідства і суду або виконання процесуальних рішень. Крім того, термін затримання може бути продовжений рішенням суду ще до 30 діб.
Законом передбачається, що рішення про поміщення неблагополучного підлітка в приймач-розподільник для дітей виноситься судом за поданням слідчого або ж органом дізнання за згодою прокурора. Прокурор, законний представник, захисник неповнолітнього чи сам неповнолітній протягом 3 днів з дня прийняття такого рішення можуть подати апеляцію до апеляційного суду. Тим не менше, подача апеляції не зупиняє виконання рішення суду про поміщення підлітка в приймач-розподільник для дітей. Закон також встановлює, що після закінчення терміну затримання начальник приймальника-розподільника для дітей зобов’язаний негайно звільнити підлітка і передати його батькам або особам, які їх заміняють.
УРА — Інформ

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: