Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Технології 4D — атракціони.

Ще недавно технологія 3D, що дозволяє демонструвати об’ємне зображення з максимальним наближенням до реальності, здавалася вищим досягненням людської думки.
Але сьогодні 3D вже не в моді. Адже з’явилася технологія 4D!
4D дозволяє не тільки спостерігати, але й відчувати. З 4D ілюзія перетворюється на реальність не тільки на рівні зору та слуху. У 4D ви відчуваєте цю реальність всім тілом. 4D-атракціони — кращий спосіб випробувати наяву те, що ще зовсім недавно здавалося неймовірним!
4D симулятори (капсули).
4D симулятори — це розвага XXI століття добре зарекомендував себе і користується великою популярністю в багатьох країнах. Учасники експедиції (пасажири) за допомогою спеціальних візуальних, стерео, та інших симуляційних ефектів повністю занурюються і беруть участь у тих діях, які відбуваються на екрані. Одержуючи від подорожі незабутні враження та задоволення. На вибір пропонується декілька варіантів поїздок (подорожей): американські гірки, космічну подорож і автогонки. Можна замовити додаткові подорожі або розробити свою спеціальну подорож.

Симулятор
не вимагає великої площі для установки, а так само може встановлюватися як в закритих, так і у відкритих приміщеннях. Він ідеально підходить для установки в парках відпочинку, розваг, торгових центрах, музеях, виставках, зоопарках ит.д.

4D-кінотеатри

Хто з нас не мріяв опинитися поряд з героями улюблених фільмів. Хто з нас не заздрив героя фільму «Останній герой бойовика», що зумів опинитися по той бік екрану. Технологія 4D відкриває цю можливість для всіх охочих. 4D створює повну ілюзію присутності в тому світі, де розгортається дія фільму.
Не треба більше заздрити юному персонажу кінокомедії п’ятнадцятирічної давності. Сьогодні кожен може опинитися на його місці, відвідавши 4D-кінотеатр.

4D кінозали
, популярність і актуальність яких зростає з кожним днем в усьому світі.
Ще зовсім недавно технологія 3D зображення була на піку популярності в усіх країнах світу. В зв’язку з неймовірно швидким зростанням кіно, відео та розважальної індустрії 3D кінотеатри були вдосконалені шляхом додавання спеціальних симулятивних систем. У результаті гібрида 3D зображення і спецефектів вбудованих в крісла глядачів (подих вітру, ефект бризок води, ефект бігаючих мишей), а також модернізації самого кінозалу (ефект дощу, дим, блискавки, мильні міхури і спеціальні запахи) вийшло те, що називається 4D кінотеатр ! Тепер глядачі не тільки бачать і чують, а й почуття все те, що відбувається на екрані.
За останні кілька років технологія 4D кінотеатрів зробила крок ще далі. На зміну звичайним екранам прийшли ультрасучасні циліндричні екрани.
Основна відмінність циліндричного екрану від плоского в тому, що картинка на ньому не знаходиться постійно в одному і тому ж місці, а розосереджена по центрах циліндричних секцій екрану. Розмір і форма екрана залежать від побажань замовника і обмежуються лише розмірами приміщення. Зображення може проектуватися на циліндричний, сферичний екран або екран будь-якої неправильної форми.
Дуже важливим компонентом 4D кінотеатру є спеціальні 4D крісла. Вони були створені для імітації різних природних явищ, як подих вітру, бризки води, а також вібрації і ефекту падіння. Таке крісло управляється особливою системою, яка синхронізує, що відбуваються на екрані дії з необхідними в даний момент функціями крісла. Це підвищує реалістичність відчуттів.
При створенні на величезному екрані проекційного зображення з великим кутом огляду (від 90 до 360 градусів) використовується технологія «віртуального» екрана. Зображення, що проектуються на циліндричний, сферичний екран або екран з будь-якою неправильною формою. Екран ділиться на кілька частин — каналів (від 30 до 90 градусів кожен), що перекриваються за кутом від 1 до 5 градусів. Висновок зображення на кожну з частин здійснюється окремим проектором, підключеним до системи візуалізації, — спеціальне програмне забезпечення, що працює на комп’ютерах з високопродуктивними графічними картами.
Щоб одержати на викривленій поверхні (циліндрі, сфері, і т.д.) зображення без спотворень, а також щоб згладити зображення на стику каналів, використовується інтегрована трьохканальна система відтворення. Корекція зображення і його синхронізація між каналами відбувається безпосередньо перед виведенням на проектор в режимі реального часу. Для кожної точки екрану розраховується її нове розташування, а також яскравість для тих точок, які знаходяться в перехідній області між каналами. У результаті такої поправки окремі канали панорамної візуалізації з’єднуються в єдиний «віртуальний» екран без видимих стиків.
Використання найсучаснішої проекційної технології дозволяє одержати висококонтрастні стереозображення.
Більш докладніше можна дізнатися про 4d атракціони на сайті поставщика обладнання:  http://www.playmake.ru

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: