Суперник Кличка Шеннон Бріггс вписав Девіда Хея в список жертв.

Суперник Кличка  Шеннон Бріггс вписав Девіда Хея в список жертв.

Колишній чемпіон світу з боксу у важкій вазі американець Шеннон Бріггс повідомляє Лента.ру , якого 16 жовтня 2010 чекає бій з українцем Віталієм Кличком, заявив, що однією з його наступних «жертв» буде англієць Девід Хей, який дозволив собі насмішки над станом здоров’я Брігсса. Про це повідомляє інтернет-видання Boxingscene.
За словами американця, прізвисько «Дайте мені ампули від астми«, яку йому дав Хей, ображає не тільки самого Бріггса, але і всіх, хто страждає від астми. Американський боксер хворий на астму з дитинства.
Бріггс заявив, що Хей, який володіє титулом чемпіона світу за версією WBA (Всесвітня боксерська асоціація), стане номером два в списку його жертв після Віталія Кличка. Третьою своєю жертвою американець назвав чемпіона світу за версіями IBF (Міжнародна боксерська федерація) і WBO (Всесвітня боксерська організація) Володимира Кличка.
У поєдинку з Бріггсом Кличко-старший захищатиме титул чемпіона світу WBC (Всесвітня боксерська рада). Сам 38-річний Бріггс у минулому був чемпіоном світу WBO.