Під Мінськом відбулися бої подушками, затримано 35 осіб.

Незважаючи на перешкоди з боку правоохоронних органів, бої подушками на честь річниці битви під Оршею відбулися. Про це повідомив БелаПАН громадський активіст Андрій Кім.
Акція не була санкціонована в Мінміськвиконкомі, проте близько 100 її учасників в 19 годину зібралися на майданчику за філармонією на бульварі Мулявіна. Андрій Кім відзначив, що ця акція є патріотичною, ненасильницькю й неполітичною.
Він запросив присутніх вибрати собі кольоровы стрічки, які роздавалися. Червоний колір означав що б’ються подушками за війська Московського князівства, білий — за Велике Князівство Литовське. Однак після того як на майданчику з’явилися співробітники міліції, Кім заявив, що в цьому місці акція проводитися не буде, і закликав усіх розійтися. Проте співробітники міліції почали затримувати присутніх.
Журналістам співробітники міліції, які відмовилися представитися, повідомили, що учасники боїв подушками затримані у зв’язку зі скаргою громадянина. Він нібито заявив, що був побитий подушками.
За словами Андрія Кіма, після розгону учасників акції з майданчика за філармонією і затримання деяких з них, основна маса громадян, які бажали взяти участь в бою подушками, зуміли пройти до парку Горького. «Там у битві подушками взяло участь 70-80 чоловік. Після цього присутні пройшли до вулиці Неміге, де недалеко від станції метро, на набережні річки Свіслоч, знову відбувся бій подушками, в якому взяло участь 30-40 осіб», — сказав Кім.
За його інформацією, на майданчику за філармонією було затримано 35 осіб. 14 людей доставили в УВС Радянського району, 21 — в УВС Партизанського району. Зараз у них «беруть відбитки пальців, перевіряють паспорти, беруть пояснення». Кім висловив надію, що ніхто з них не буде притягнутий до адміністративної відповідальності.
UDF.BY