Найкрасивіша жінка планети озвучить мультфільм про Супермена

Христина Хендрікс озвучить Лоїс ЛейнХристина Хендрікс озвучить Лоїс Лейн, подругу головного героя, в мультфільмі «All Star Superman», заснованому на однойменному коміксі DC Comics, повідомляється в блозі Heatvision.

«All Star Superman» — серія графічних новел про Супермена, що публікувалася в період з 2005 по 2008 рік. Згідно з сюжетом, головний герой Кларк Кент отримує дозу радіації, рятуючи групу вчених, які проводили дослідження у Сонця. В результаті у нього з’являються нові надздібності, однак з’ясовується, що жити йому залишилося не більше року. Ця обставина змушує Кента зізнатися Лоїс Лейн, що саме він і є Суперменом.

Супермен в мультфільмі
буде розмовляти голосом Джеймса Дентона. Лекса Лютора, основного антагоніста, озвучить Ентоні ЛаПалья. Сценарій напише Дуейн Макдаффі, який раніше працював над серіалом «Ліга справедливості».

Відзначимо, що Христина Хендрікс в квітні 2010 року отримала звання найкрасивішої жінки планети за версією журналу Esquire. Широку популярність актриса здобула завдяки ролі в серіалі «Божевільні» (Mad Men). Хендрікс також знімалася в «Швидкій допомозі», «Світлячки» та інших серіалах.

Лента.ру