Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Камбоджа отримала сто українських танків і бронетранспортері

Камбоджа 20 вересня 2010 отримала партію зі ста українських танків і бронетранспортерів, пише газета Phnom Pehn Post. Бронетехніка прибула в порт Сіануквіль і буде повністю вивезена з нього протягом найближчого тижня. Які саме машини були доставлені до Камбоджі не уточнюється.
За словами представника Міністерства закордонних справ країни Коі Квонгa (Koy Kuong), це вже друга покупка закордонної бронетехніки. Як уточнює газета, раніше з поїздки в Китай повернувся міністр оборони Камбоджі Чійо Бан (Tea Banh). У ході свого візиту в народну республіку він оглянув кілька підприємств з виробництва зброї.
В даний час Камбоджа реалізує програму модернізації озброєнь, нарощуючи військовий потенціал. Це може бути пов’язано з відновленням конфлікту з Таїландом через спірну ділянки території, що прилягає до храму індуїста Преа Віхеа. Обидві сторони розмістили на межі своїх військових, між якими періодично трапляються зіткнення — за останні два роки на кордоні загинули вісім солдатів.
В кінці липня 2010 року стало відомо, що  АрміяТаїланду має намір витратити невитрачені кошти своєї частини військового бюджету на покупку 121 українського бронетранспортера. Сума можливої операції оцінюється в 4,6 мільярда бат (142,5 мільйона доларів). Якщо контракт буде підписаний, він стане другим за рахунком, укладеною з Україною. У 2007 році Таїланд придбав у України 96 бронетранспортерів БТР-3Е1, однак машини поки не передані замовнику.
Які саме бронетранспортери має намір придбати Таїланд поки невідомо. В даний час на Україні випускаються нові БТР-4, постачання яких, зокрема, розпочнеться в Ірак у жовтні 2010 року.
Лента.ру

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: