Halo: Reach принесла видавцеві 200 мільйонів доларів за день.

Фантастичний шутер Halo: ReachФантастичний шутер Halo: Reach в перший же день продажів зібрав виручку в розмірі 200 мільйонів доларів, повідомляє 1UP. Віце-президент компанії Microsoft Game Studios Філ Спенсер (Phil Spencer) заявив, що запуск Halo: Reach став найприбутковішим в розважальній індустрії за 2010 рік.

Шутер також поставив рекорд за кількістю гравців, що одночасно знаходяться в онлайновій службі Live. Раніше це досягнення належало Halo 3. Точні цифри названі не були, але відомо, що в Halo 3 грало більше мільйона чоловік одночасно, а в бету Halo: Reach в день її запуску — 1,2 мільйона.

Відеогра Halo: Reach, що є ексклюзивом для платформи Xbox 360, надійшла в продаж 14 вересня на території Північної Америки, Європи та Австралії. Продажу гри в Росії стартують 16 вересня в 18:00 у магазині «М. Відео» у торговому центрі «Метрополіс». Це остання частина серіалу, над якою працювала студія Bungie. Ще до завершення робіт над грою студія уклала десятирічну угоду про партнерство з видавництвом Activision.

Події Halo: Reach відбуваються незадовго до першої частини Halo, що вийшла в 2001 році. Всього в рамках серіалу протягом дев’яти років було випущено чотири шутера від першої особи і одна стратегія в реальному часі.

У Halo: Reach демонструється боротьба людей і інопланетян-ковенантів за планету під назвою Річ. Головний герой — боєць з позивним «Noble Six», що входить у загін Noble Team. Загін укомплектований переважно спартанцями, генетично модифікованими суперсолдатами.

Лента.ру