Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Японці живуть довго, але чи вони щасливі?

Середня тривалість життя японських жінок складає 86,44 року — на чотири з гаком місяці довше в порівнянні з минулим роком. Такі дані доповіді, оприлюдненого в понеділок міністерством охорони здоров’я Японії — повідомляє «Голос Америки». Друге місце в списку рекордсменок займають довгожительки Гонконгу — 86,1 року. На третє місце в світі вийшли представниці прекрасної статі Франції.
Непогано йде справа з тривалістю життя та у японських чоловіків — 79,59 року, але цей результат дозволив їм зайняти лише п’яте місце у світі, після мешканців Катару, Гонконгу, Ісландії та Швейцарії, в середньому залишають наш світ після 80 років.
Японський мінохоронздоров’я відносить довголіття своїх співгромадян на рахунок здорового способу життя та широкого доступу до медичних послуг. Разом з тим, наголошується в доповіді, у чоловіків заключна стадія життя нерідко затьмарюється алкоголізмом, депресіями і самогубствами.
Японському суспільству, йдеться у звіті, необхідно зважати на структурними змінами. Вкрай низька народжуваність і різке обмеження імміграції створюють «демографічну яму». У результаті виникає реальна перспектива браку робочої сили для догляду за швидко зростаючою популяцією престарілих громадян. Не кажучи про те, що зростання тривалості життя ляже важким тягарем на пенсійні програми.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: