Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Рейтинг найсексуальніших чоловіків у світі.

Згідно щорічного рейтингу глянцевого видання Glamour зірка фільму «Сутінки» Роберт Паттінсон вже другий рік поспіль очолює список 50-ти найсексуальніших чоловіків у світі. Слід зазначити, що й інші актори вампірськой саги займають верхні позиції рейтингу. Так, першу п’ятірку найбільш сексуально привабливих складають 18-річний Тейлор Лотнер, який зіграв перевертня Джейкоба, Ксав’єр Семюель і Келлан Лутц розмістилися на 4 і 5 місцях відповідно.
З першої п’ятірки красенів з «Сутінків» не задіяний тільки Йен Сомерхалдер, що зайняв третє місце рейтингу. Тим не менше, американець знімався в «Щоденниках вампіра» і серіалі Lost.
Пояснюючи таку популярність героїв-вампірів, головний редактор журналу Glamour Шарлотта Дак каже: «Вампіри завжди приваблювали жінок через елемент небезпеки, який притаманний їх образу. Безсумнівно, вампір — це поганий хлопець, але жінці не терпиться приручити цього звіра».
Рейтинг, який був складений на основі опитування більше 50 тисяч читачів глянцевого видання, став досить несподіваним, адже багато знаменитостей, які вважаються найбажанішими і привабливими, втратили свою колишню популярність. Так, Джонні Деп, який ще в минулому році був другим, тепер займає лише шосте місце в списку. А мрія всіх жінок футболіст Девід Бекхем опустився з 4 місця аж на 21-е!
Голлівудська легенда Джордж Клуні займає 35 позицію рейтингу, а такі зірки, як Леонардо ДіКапріо, Кіану Рівз і Джуд Лоу, які потрапляли до десятки попередніх років, взагалі не включені в список найбільш сексуальних чоловіків світу.
Джерело інформації: http://famous-news.ru

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: