Гра Мафія 2 (Mafia 2)

Гра Мафія 2 (Mafia 2)

Гра Мафія 2 (Mafia 2)

Опис Mafia 2 : Хто хоч одного разу грав у Мафію той ніколи не зможе забути чарівності цієї чудової іграшки. Старовинні лаковані автомобілі середини минулого століття, перестрілки з гангстерами, сутички з поліцією, гонки по Старому Нью-Йорку. Шлях стрімкого сходження від звичайного таксиста до впливового члена мафії і такого ж стрімкого падіння. Неймовірно вродлива і гармонійна іграшка. Навіть догравши до кінця, її як правило, ще дуже довго не видаляли з комп’ютера, так велика була спокуса проїхатися по мало не рідними вулицями Нью-Йорка минулого сторіччя. Культова іграшка Mafia 2 буде мати продовження! Прекрасна анімація, найдрібніша деталізація, і звичайно ж що зводять з розуму, виблискуючі на сонці шикарні старовинні авто …
Головний герой нової історії — Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ’я. Если любиш играть на своем планшете и он сломался тогда ремонт Ipad и Ipod фирмы Apple в Одессе моэжет пройти на высшем уровне от компании М -СЕРВИС.  З дитячих років він засвоїв, що мафія — єдиний шлях до багатства та повазі для людини його положення і не бажаючи тягнути жалюгідне, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером.

Злочинна кар’єра Віто і його нерозлучного друга Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальних сходів. Тут-то і з’ясуватися, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарне, яким воно уявлялася в хлоп’ячих мріях.

Особливості Мафія 2:

Бути гангстером

Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, міцний сюжет і його чудова подача — все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них входить.
• Забути спокій. Захоплюючі автомобільні перегони, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки — комбінація цих елементів забезпечує динаміку і різноманітність ігрового процесу.
• Жити в мегаполісі. Завдяки новітній технології графічної Illusion Engine ™ гравці можуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергової завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Емпайр-Бей, площа якого складає більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально проробленими інтер’єрами.
• Дізнатися Америку. Автомобілі, реклама, одяг — всі предмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.
• Слухати класику. Підбірка кращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського «золотого століття».

Переваги проекту Mafia II.

Російська комп’ютерна версія одного з найбільш очікуваних проектів 2010 року — продовження легендарного гангстерського бойовика «Мафія», який знають і люблять гравців усього світу.

Mafia II — це нове занурення в нещадний і інтригуючий світ, який обіцяє безліч сильних емоцій і гострих відчуттів.

Захоплюючі автомобільні перегони

Проект створений на основі спеціально розробленої графічної технології, що дозволило авторам втілити самі сміливі задуми і сказати нове слово в жанрі, канони якого визначила перша «Мафія». Класичні елементи — перестрілки, бійки, переміщення по місту на різних видах транспорту — придбали небувалий розмах, а ігровий світ став воістину безмежним.

Прем’єра російської версії Mafia II відбудеться відразу слідом за світовим релізом.

У російському виданні гра представлена повністю російською мовою.

Відгуки в пресі про Mafia 2.

Превью проекту були опубліковані в багатьох авторитетних ігрових виданнях задовго релізу. У попередніх оцінках журналісти одностайні: Mafia II обіцяє стати справжнім хітом.

«Mafia 2 просто чудова».
«PC Ігри»

«Претендент на звання кращої гри року».
Gameguru.ru

«Велика інтерактивна гангстерська сага».
«Країна ігор»

«… В тому, що Mafia 2 виявиться хітом і одним з головних звершень інтерактивного мистецтва наступного року сумніватися не доводиться».
Gamestar.ru

«… Mafia 2 підозріло схожа на гру нашої мрії <…> Захоплюючий сюжет,« гангстерська »атмосфера. Заслуговує поваги увагу до деталей. Захоплюючі, ретельно опрацьовані місії, під час яких з вами може статися безліч несподіваних подій ».
«Ігроманія»

«Перша гра встановила дуже високу планку, і, схоже, 2K Czech створює ще більше видатний сиквел. Mafia 2, без сумніву, знаходиться вгорі в нашому рейтингу найбільш очікуваних проектів ».
Gameslife.ru

«Mafia II» Trailer

Комплектація Mafia 2:

1 DVD в DVD-боксі в яскравій упаковці (картонний «рукав») + код активації ігри + код для отримання технічної підтримки по грі.

Системні вимоги:

Мінімальні:
• Операційна система Microsoft Windows XP (SP2 або пізнішої версії) / Windows Vista / Windows 7;
• Процесор Intel Pentium з тактовою частотою 3 ГГц / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual core) або більш потужний;
• 1,5 Гб оперативної пам’яті;
• 8 Гб вільного місця на жорсткому диску;
• Відеокарта NVIDIA GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro або більше потужна;
• Звукова карта, на 100% сумісна з DirectX 9.0;
• Пристрій для читання DVD;
• Клавіатура, миша або геймпад, сумісний з Windows.

Рекомендовані:
• Операційна система Microsoft Windows XP (SP2 або пізнішої версії) / Windows Vista / Windows 7;
• Процесор з тактовою частотою 2,4 ГГц Quad Core;
• 2 Гб оперативної пам’яті;
• 10 Гб вільного місця на жорсткому диску;
• Відеокарта NVIDIA GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 або більш потужна;
• Звукова карта, на 100% сумісна з DirectX 9.0;
• Пристрій для читання DVD;
• Клавіатура, миша або геймпад, сумісний з Windows.

Для установки гри необхідне підключення до Інтернету та авторизація в сервісі Steam.

Купити  — Мафія 2 можна тут >>