Американці здали іноземцям три чверті Facebook.

ФОТО facebookНа американців припадає менше чверті аудиторії мережі Facebook: лише 130 з 500 мільйонів користувачів заснованої американським студентом соціальної мережі проживають у США. Про це пише ресурс Royal Pingdom, що склав рейтинг присутності країн в Facebook, використовуючи інструмент Google Ad Planner.

На другому місці Великобританія, де Facebook користуються 28 мільйонів чоловік, тобто в 4,6 рази менше, ніж у США. Третє поділяють Індонезія та Італія, які набрали по 26 мільйонів користувачів. На четвертому рядку Франція і Індія, де проживають по 21 мільйону користувачів Facebook. Потім йдуть Німеччина, Мексика, Туреччина і Канада.
Друга десятка складається з Малайзії, Іспанії, Філіппін, Австралії, Аргентини, Тайваню, Колумбії, Бразилії, Чилі і Таїланду. У трьох останніх розмір аудиторії приблизно однаковий і становить 6,2 мільйона чоловік.

Facebook — одна з найбільших соціальних мереж в світі. Її сукупна аудиторія в 1,6 рази перевищує населення Сполучених Штатів. На першу десятку країн, підібрану Pingdom, припадає 58 відсотків користувачів. Росія не потрапила навіть у двадцятку рейтингу.

Джерело: Лента.ру