«Євробачення-2010» — Альоша постаріла на два роки, і нервова система не відновлюється.

Alyosha заспіває на "Євробаченні"

Alyosha заспіває на "Євробаченні"До фіналу пісенного конкурсу «Євробачення-2010» в Осло залишилися лічені тижні. А у представниці від України Alyosha  ще не усе готово.

Як розповіла Альоша, вона ж Олена Кучер, за час підготовки до «Євробачення» вона постаріла на два роки і ще повністю не забезпечила фінансування своєї поїздки на конкурс.

Власне, за словами Олени, для конкурсу у неї готово «практично все»: «…Але головне — підготуватися морально».

«Правда, поки немає костюму. Є кілька варіантів і останньої миті ми визначимося, який надягати. Поки все в наших головах. Ми визначаємося з кольорами і варіантами — буде це класичний, рокерський чи нейтральний костюм», — додала Альоша, яка на «Євробаченні» представить пісню «Sweet People».
Промо-туру країнами Європи Альоша не робила. Як вона запевняє, швидше через те, що обрали її дуже спонтанно. Натомість 16-го травня співачка обіцялася в Одесу, із сольним концертом.

«Дуже рада цьому виступу, тому що все життя мріяла побувати саме в цьому місті», — зізналася Олена.

У Норвегію ж співачка полетить вже 17-го травня.

Також нещодавно співачка побувала у Голландії, на промо-концерті «Євробачення«. 18 країн зустрічалися у передмісті Амстердама.

«Більше за все запам’яталося одне — там дуже мало дівчат. В основному — хлопці, але і ті одружені на таких же, як вони самі. Зате мені було спокійно у тому плані, що до мене ніхто не стане чіплятися. А от чоловіків, жінки, туди краще не відпускати!» — розсміялася вона.

За цей час Альоші вдалося близько познайомитися з представницею Грузії, Латвії і Литви.

«Подружилася з грузинкою. Пощастило у тому плані, що вона знає російську мову — могли з нею «потрулялякати», — пояснила співачка.

Як зізналася Альоша, англійською вона володіє не досконало: «Можу відповідати, але це не дуже гарна вимова і погано складені речення без зворотів».

А ще скидається на те, що Альоша трохи ображена на власну країну.

«Україна дуже сильно просуває азербайджанку Сафуру — їй зняли шалено дорогий кліп, задіяли у ньому кращих режисерів і операторів. До мене ж дуже рівне ставлення..,» — сказала вона.

Так, як розповіла Альоша, жоден з українських конкурсантів «Євробачення» минулих років їй навіть не зателефонував: «Ніхто. Одна Лорак одного разу привітала мене зі сцени. І те, тому що була ведучою. Але особисто мені ніхто не телефонував з теплими словами».

Водночас, як запевнила співачка, вона аж ніяк не ворогує зі своїм колегою  Василем Лазаровичем. Нагадаємо, за рішенням НТКУ, саме він мав представляти Україну в Осло на цьогорічному пісенному конкурсі.

«Я його вперше і востаннє бачила на відбірковому турі. Між нами ніякої злості немає. Я на Васю дивлюся, і він мені здається дуже хорошим. Чесно, дуже хотіла б з ним познайомитися!» — запевнила Альоша.

Всі ці підготовки, змагання і очікування фіналу змусили співачку добряче понервуватися. В результаті, за словами Альоші, вона навіть постаріла:

«Я постаріла на два роки! Нервова система не відновлюється. Коли у тобі два тижні б’є адреналін, від якого ти не можеш ані їсти, ані спати — це жахливо! Я вимагаю огляду, але навіть на це у мене немає часу».

Немає часу у дівчини навіть на те, щоб прибрати у квартирі. Якось для цього вона навіть телефонувала своїй мамі — попросила приїхати допомогти.

«Що вже казати про кішку, яка тужить за мною цілими днями. Доводиться просити друзів, щоб її годували. Кішечка старенька і переїзди зі мною не в змозі витримати», — поділилася артистка.

А ще Альоша запевнила, що переїжджати з України кудись інде не збирається.

«Ні, я нікуди не переїду. Я можу з’їздити попрацювати, але жити — ні!, — наголосила вона. Не пускають Альошу студія, робота, родичі, друзі та її рідне місто Запоріжжя.

Використанно матеріали сайту  tabloid.com.ua.