Motorola розробила квадратний смартфон — FlipOut.

Компанія Motorola розробила квадратний смартфон. Фото та деякі характеристики пристрою були опубліковані на бразильському сайті техноблога Gizmodo.
Повідомляється, що модель під назвою FlipOut на базі мобільної ОС Android 2.1 може бути представлена в червні 2010 року. При цьому видання, посилаючись на анонімне джерело, пише, що вартість смартфона в Бразилії складе 699 реалів (близько 12 тисяч рублів).
Смартфон буде працювати під керуванням інтерфейсу Motoblur, який буде встановлено поверх Android 2.1. Він буде доступний у трьох кольорах — чорному, рожевому і зеленому.
Згідно з раніше опублікованими неофіційними специфікаціям, FlipOut, відомий також під кодовим ім’ям Ruth, буде оснащуватися дисплеєм з діагоналлю 2,8 дюйма, 3,1-мегапіксельною камерою і модулем GPS.
FlipOut буде віддалено нагадувати смартфон Microsoft Kin One, який також виконаний у формі квадратного слайдера. При цьому, судячи з фотографій, в Motorola механізм висунення клавіатури буде виконаний інакше, ніж у Kin.
Це не перший телефон Motorola, виконаний не в традиційному прямокутному дизайні. Так в кінці 2008 року компанія представила телефон Aura з круглим екраном.
Лента.ру