Лікувальні властивості Хмелю.

Лікувальні властивості Хмелю.

Лікувальні властивості Хмелю.Шишки хмелю збирають до їх повного дозрівання, коли вони ще зеленувато-жовті, а не яскраво-зелені або жовто-бурі. Відривати потрібно ніжно, двома руками, постаратися, щоб вони висохли швидко.

Знахарі, шляхом струшування шишок, отримували хмільне борошно або лупуми. Це найсильніший заспокійливий засіб. Його додавали в мазі, натирання для лікування радикуліту, ревматизму, забитих місць, довго не загоюмі рани. Лікування безсоння чаєм з хмелю — одне з найдавніших засобів. І зараз ми знаємо, якщо підкладати в подушку, хміль під голову, то дуже швидко можна забути про поганий сон.

Людську увага в застосуванні хмелю привернуло його властивість зменшувати підвищену статеву збудливість. Лікування імпотенції, проблеми пов’язані з нею, відомі багатьом, хоча б з літератури. А ось складності в житті, які виникають при підвищеній статевої збудливості, приносять багато ускладнень і прикрощів. І в такому випадку не відомо, до якого спеціаліста звертатися і чи можливо боротися з цим станом. І та ж маленька подушечка з сухого хмелю буде тут дуже доречна.

При частих денних і нічних полюціях краще користуватися хмелем, ніж приймати гормональні препарати. Він доброчинний у зазначеній дозі для нервової системи, заодно покращує роботу шлунка, печінки, нирок, сечового міхура. На день достатньо 3-4 штуки сухих шишок хмелю, заварених склянкою окропу.

Важливо
, так це те, що захоплюватися і займатися самолікуванням не варто. Інакше може з’явитися нудота, блювота, болі в шлунку, відчуття втоми і розбитості. Використовувати хміль для лікування можна тільки з дозволу лікаря, обов’язково індивідуально повинна бути підібрана разова і добова доза.