Блокбастер «Аватар» — збільшив прибуток корпорації Мердока.

Блокбастер "Аватар", знятий Джеймсом Кемероном

Блокбастер "Аватар", знятий Джеймсом КемерономБлокбастер «Аватар«, знятий Джеймсом Кемероном, значно збільшив прибуток медіакорпорації News Corp. Руперта Мердока в третьому кварталі 2009-2010 фінансового року. Про це повідомляється в звіті, опублікованому на офіційному сайті корпорації.

Операційний прибуток від сегменту Filmed Entertainment за квартал склав 497 мільйонів доларів, піднявшись у порівнянні з аналогічним показником минулого року на 76 відсотків.

Загальна виручка компанії встановилася на рівні 8,8 мільярда доларів, збільшившись на 19 відсотків порівняно з аналогічним показником 2008-2009 року.
Незважаючи на збільшення доходів, чистий прибуток News Corp. в третьому кварталі скоротився до 839 мільйонів доларів. У минулому році аналогічний показник склав 2,7 мільярда доларів.

«Аватар» був знятий кінокомпанією 20th Century Fox, яка входить до медіаструктурах Руперта Мердока. Касові збори фільму в усьому світі перевищили 2,7 мільярда доларів. У лютому 2010 року Мердок оголосив про початок підготовки до зйомок сиквела картини.

News Corp., Заснована Мердоком у 1979 році, володіє також телеканалом Fox News, інформаційним агентством Dow Jones, рекламним агентством News Outdoor і газетами The Wall Street Journal, The Times, The Sun і New York Post.

lenta.ru