Життя без дієт, краса і здоровя.

Багато з людей страждають надмірною вагою і майже у кожного є бажання її скинути і стати струнким і красивим. Хтось починає займатися спортом, бігати щоранку перед роботою, ходити до спортзали але з часом починають помічати, що м’язи збільшуються, а підшкірний жир так і не хоче зникати, і починаєш розуміти, що одного спорту просто мало. Хтось починає займатися очищенням організму, що — теж корисно і дає свій ефект, але. Не їсти після шостої це щось не те. Далі ми починаємо шукати якусь диво дієту, але витримати її не кожен зможе і через кілька днів знову треба накинутися на свій улюблений торт, з’їдаючи його до останньої крихти. Що ж робити запитаєте ви, адже від їжі відмовлятися не можна. Але і на це питання знайдеться відповідь, просто треба свій раціон трохи змінити, щоб позбудеться від зайвих калорій.
Спробуйте спочатку приборкати свій апетит, це можна зробити так, перед їжею випийте склянку теплої води, а якщо не під силу можна випити склянку мінеральної води або томатного соку. Також старайтесь їсти з  малої посуди з малою кількістю приправ і прянощів, так як вам буде здаватися, що порція велика то ви і з’їсте менше. Намагайтеся добре пережовувати їжу і їсти не поспішаючи, а вставати з-за столу з легким відчуттям голоду. У їжу прагніть менше вживати яйця, цукор, хлібобулочні вироби, жирні сорти м’яса, картоплю, не зловживайте алкоголем тому, що втрачається почуття міри. Спробуйте більше їсти салатів, фруктів, бобових вони багаті на клітковину і в них багато вітаміну В, а горох повний лідер на вітамін Е.

Одна з бід, яка є провиною зайвих калорій, це їсти при перегляді телевізійних передач, намагайтеся це не робити, а то ви себе не контролюєте і їсте більше норми або поки не закінчиться фільм.

У місце того щоб пхати до рота все що є під рукою коли розігрався апетит, тримайте краще фрукти та овочі на видному місці, щоб у потрібний момент скористатися ними, від цього користі буде більше. Намагайтеся основну масу їжі вживати на сніданок і обітницю, а основне меню, щоб складалося зі злаків і зерна так званих повільних вуглеводів. Перетравлюються вони довше і ви не скоро захочете їсти, також не забудьте обов’язково овочевий салат, так як він багатий на клітковину, яка в свою чергу сприяє виведенню холестерину. Не їжте на ніч, в кращому випадку випийте чаю перед сном. Якщо ви дуже схильні до переїдання то вам можна перейти на п’яти разове харчування або невеликі перекуси, але порції їжі повинні бути не великими, низькокалорійними. Головне одне, їжа повинна бути повноцінною і добре збалансованою, так як людський організм повинен отримувати потрібні йому речовини для його нормальної роботи і тоді ви будете здорові і красиві!