Заробити гроші — легко.

Вас цікавить цікава та захоплююча робота до того ж ви творча натура, тоді вас це зацікавить.
Існує багато у світі способів віддаленої роботи, а одна з самих надійних та грошових робіт, це продаж фотографій на мікростоках. У вас є хороші і якісні фото, покажіть їх людям та заробіть на цих фотографіях. Одним з таких «древніх» і надійних стоків, є iStock, зареєструватися на якому можна цілком безкоштовно. Продати фото просто, але для початку треба пройти маленький тест, завантажити копію закордонного паспорта, і три роботи на перевірку якості. Після твердження можна приступати до роботи. І з часом це вже для вас не стане просто тимчасовою роботою або хобі, а заняттям на все життя яке буде вам приносити не погані гроші.
У 2001 р. з’явилася божевільна ідея — продавати зображення в Інтернеті за цінами, доступними кожному. Пройшло зовсім небагато часу, і сайт iStock став одним з найпопулярніших в світі ринків стічних творів, що продаються на умовах разової оплати. З нами цікаво, вигідно і затишно.


Як платить iStock?

iStock платить авторам базовий гонорар у розмірі 20% за кожен скачаний файл, А це від 0,2 долара й більше. Якщо ви ексклюзивний автор, ви можете заробляти до 40%. Після того, як на iStock в травні 2008 р. була введена продаж за передплатою, у  авторів, особливо ексклюзивних, з’явилася можливість заробляти з кожного файлу ще більше.
Продати фото. Продати відео. Продати аудіо. Продати ілюстрації. А може ви хочете  купити фото, купити ілюстрації, купити аудіо, купити відео — тоді вам сюди >>