Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Європейські країни закрили свій повітряний простір через величезні хмари вулканічного попелу.

Вже другий день поспіль через величезну хмари вулканічного попелу, що йде з Ісландії, закрито багато аеропортів Європи. Такої кількості скасованих рейсів не було з часу терористичних атак 11 вересня 2001 року.
У п’ятницю 16 квітня, можливо, будуть скасовані близько 17 тисяч рейсів, і така ситуація протриває як мінімум до суботи, повідомляє європейське агентство з контролю повітряного руху Eurocontrol. Відміни рейсів також торкнулися маршрутів між Азією і Європою.
Поки неясно, як дана ситуація вплине на візит світових лідерів до Польщі для участі в похороні президента країни Леха Качиньського, який загинув в авіакатастрофі на минулого тижня. У п’ятницю — за два дні до прощальної церемонії — уряд Польщі повністю закрив повітряний простір над Краковом, де в найближчу неділю буде проходити похорон.

За словами представника Білого дому, члени президентської сім’ї не бажають змінювати дату похорону ні за яких обставин.
Основні аеропорти Європи були закриті ще в четвер. Десятки тисяч пасажирів із США, ЄС і Азії були змушені скасувати або перенести свої поїздки.
Кілька європейських країн, включаючи Великобританію, Норвегію, Швецію та Данію, повністю закрили повітряний простір над своєю територією.
Голос Америки

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: