Як правильно вибрати літні шини?

Сьогодні ринок шин просто рябить від різноманітності, заводи виробники розхвалюють свій продукт, позиціонуючи його з різних сторін і, що характерно, у всіх них продукція найкраща.
Основна вимога до шин: вони повинні витримувати і оптимально розподіляти вагу вашої машини. Незалежно від того, наскільки хороші шини, вони в першу чергу повинні адекватно переносити навантаження у разі несподіванки на дорозі — наприклад: камінь, різке гальмування або різкий схід колеса на інший тип покриття.

Для літніх шин важливо, щоб вони забезпечували чудове зчеплення та курсову стійкість, як на сухому, так і на мокрому покритті, були передбачувані при розгоні, гальмуванні, і при цьому зносостійкі. Зверніть увагу на рекомендації виробників, які роблять акцент на аквапланування. Такі шини спеціально розроблені для забезпечення безпеки, впевненості та комфорту під час дощу. Малюнок протектора повинен забезпечувати ефективне виведення води з плями контакту, а також мати поздовжні елементи, що забезпечують курсову стійкість. Не варто також забувати про розпечений асфальт, тому в шині повинен бути подпротекторний шар, який забезпечує хороший тепловідвід, і запобігає передчасний знос.
Зазвичай автолюбителі ставляться до вибору літніх шин не так уважно як до зимових. А це велика помилка. Адже швидкість пересування в літню пору року набагато вище, а значить, і наслідки на дорогах можуть бути набагато серйознішими.
Тому вибирайте «правильні шини» і дотримуйтесь правил поведінки на дорогах!
autocentre.ua