Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Хто за Секс без презерватива!

За повідомленням газети «Комсомольська правда», фізіолог, професор з Шотландії Броуді викликав великий потік критики до своєї персони.
Коли були опубліковані результати експерименту, які свідчили про те, що не захищений статевий акт корисний для фізичного здоров’я та психіки людини. Одночасно, статевий акт з використанням презерватива, може привести в стан депресії або стресу. Любителі сексуальних ігор, які вважають за краще використовувати презерватив, вважають, що відсутність захисту може завдати великої шкоди здоров’ю.

Скандальні результати дослідження фізіолога Броуді підтверджують, що не захищений секс позитивно впливає на психіку людини.
Стюарт Броуді професор фізіолог з Університету Західної Шотландії прийшов до волі, що статевий акт без презерватива може істотно поліпшити психіку людей, не залежно від статі. Крім цього, пан Стюарт Броуді, заявив, що статевий акт з використанням контрацептиву може бути пов’язаний з депресією, поганим психічним станом здоров’я або стресом. Заява такого роду піддалася бурхливої критики з боку прихильників здорового сексу. Вони ще раз проінформували всіх, про те, що статевий акт без застосування презерватива, може призвести до захворювань різного характеру та небажаної вагітності.
Професор Стюарт Броуді переконаний, що природа запрограмувала людину таким чином, щоб він отримував задоволення лише від незахищеного статевого акту.
І що причина цього полягає в еволюційній перевазі. Ця перевага дає можливість двом люблячим людям шанс на розвиток роду. Результати були видані в Archives of Sexual Behaviour — академічному журналі. Броуді відзначив, що еволюція не політкоректна, внаслідок цього з широкого спектру ймовірного поведінки під час статевого акту, тільки лише одне узгоджене з найкращим фізичним і психічним здоров’ям, і це безприкладний вид поведінки в сексі, оптимальний для еволюції, і що це не випадковість.
Висновки професора засновані на результатах, проведених в Португалії. Було вивчено поведінку 111 хлопців та 99 дівчат під час статевого акту. Учасників дослідження просили заповнювати анкети, в яких була приведена спеціальна шкала психічного здоров’я, що має відношення до отриманого задоволення внаслідок статевого акту «з» або «без» презерватива. Ця шкала була розроблена в Канаді. Грунтуючись на її показниках, фізіолог Броуді, прийшов до наступної умовиводу: учасники дослідження, які застосовували контрацептив, асоціювали його зі стресом. А учасники, які не застосовували контрацептив під час статевого акту, легше переносили стан стресу, і їх психологічне здоров’я було набагато краще і стабільніше.
Ведуча організація Marie Stopes International, котрі займається репродуктивним і сексуальним здоров’ям населення, в особі Тоні Керріджа, висловила свою думку щодо проведеного дослідження. Керрідж сказав, що він представляє, яким буде результат, якщо опитати цих людей, коли у них з’являться захворювання, що передаються статевим шляхом або небажана вагітність.
medinfo.ua

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: