Створюємо хороший сайт, щоб він приносив вам дохід.

Багато хто мріє про легке заробіток, а як це зробити не знають. Першим ділом, що приходить на розум це інтернет, але й там багато не заробиш, якщо добре не потрудилися. В першу чергу треба створити свій сайт, свою сторінку в інтернеті.
І так, створюємо хороший сайт, що ж робити,  і відвідувачів.

Головне, у нього має бути багато сторінок не менше ста до того, як ви його опублікуєте і з хорошим матеріалом по тій темі, що ви пишете, а не просте копіювання матеріалу з чужого сайту на свій. Далі не забудьте, в назві вашого сайту має бути ключове слово, пов’язане з темою вашого сайту і служило як би брендом вашого продукту, що є не мало важливо. Назва має легко запам’ятовуватися й легко писатися. Сам дизайн сайту повинен бути бажано простіше, в якому текст повинен домінувати над html, сторінки повинні швидко завантажуватися. Чим людина довше чекає тим швидше відмовиться від відвідування вашого сайту і перейде на інший і може більше ніколи не повернеться.

Сайт повинен добре читатися як людьми, так і програми СПАЙДЕР, намагайтеся, що б було менше різних скриптів, флеша, java, dom.

У назви розділів сайту повинні включатися ключові слова. Не ставте, будь куди зі сторінок свого сайту посилання, це може виявитися тільки сміттям, і нічого корисного вам не принесе. Чим простіше, тим краще, подивіться на сайт Google (наочний приклад). Самі ж сторінки сайту не повинні важити більше, чим менше, тим краще, і не забувайте про якість тексту. Ваш сайт для відвідувачів, а не відвідувачі для сайту. Гарний вигляд сайту звичайно грает не останню роль, але бажано він повинен бути простіше, не забувайте (жодна акула інтернет бізнесу не розмальована і не перевантажена графікою, тільки потрібний матеріал). Про контент, бажано писати кожен день щось нове, пошуковики люблять нові матеріали і намагайтеся писати цікаво, хоча б 200-400 слів. Бажано використовувати ключові слова, навіть по одному в назві, описі, заголовку, посиланні, раз жирним, курсивом раз, раз у верхній частині сторінки і щільність ключових слів, щоб була між 5 і 20%, що дуже важливо для пошуковиків. Пишіть грамотно. Не забувайте ставити посилання на схожі інтернет ресурси. Надавайте додаткову інформацію відвідувачу, що йому повинно сподобатися, тоді він обов’язково повернеться на ваші сторінки. І так все готово, викладаємо сайт на сервер, але не викладайте сайт, якщо він ще не готовий, це може погано позначитися. Далі вам треба повідомити пошуковикам про ваш сайт (ну тут треба почекати, правда найшвидший з усіх, це google), що б вони могли проіндексувати сторінки і привели вам відвідувачів. Встановіть якісний аналізатор логів, не користуйтеся яким не будь лічильником, ви повинні повною мірою аналізувати запити відвідувачів до вашого сайту для того щоб стати краще. Головне пам’ятайте жартівливу пораду — «Будьте простіше і до вас потягнуться люди», і нехай сприяє вам успіх.