Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне читання рекламних листів.

Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне читання рекламних листів

Інтернет серфінг це найпростіша можливість заробітку в мережі. Суть полягає в тому, щоб переглядати сайти, в ручному або автоматичному режимі, за, що отримувати невелику плату. Поряд з платним переглядом сайтів можуть ще пропонуватися нескладні платні завдання і реєстрації. Для того, щоб заробляти гроші на перегляді сайтів необхідно зареєструватися на сайтах заробітку і розкрутки.

Тут необхідно проявляти обережність щоб не згаяти свій час даремно, попавшись на вудку інтернет-кидали. Глобальна мережа м’яко кажучи кишить різного роду шахраями і кидалами, які, у найпростішому випадку заробляють на Вашому часі проведеному на їхньому сайті, а в самому складному, виманюють з Вас гроші, обіцяючи за них великі відсотки.

Процедура реєстрації скрізь приблизно однакова і в основному складається з того, що необхідно заповнити, пропоновану на тому чи іншому сайті форму, Після чого Вам повідомлять, що на Ваш e-mail надіслано листа з посиланням для підтвердження Вашої реєстрації. Далі необхідно відкрити цей лист і перейти по пропонованому посиланні. Ось власне і все. Далі можете входити на сайт за Вашим логіном і паролем відкривати розділи «серфінг» або «реєстрації» і заробляти гроші.

Основні можливості: Заробіток на перегляді сайтів рекламодавців. Пасивний дохід від переглядів сайтів рефералами 1-го і 2-го рівнів, виконання завдань рефералами 1-го рівня. Дохід від продажу рефералів на біржі, на аукціоні. Виконання не складних завдань, як рекламодавців, так і користувачів проекту. Стабільність роботи, биcтрая тех. Моментальний виведення коштів на R-гаманець WebMoney.