Планета X — Нібіру (Мардук).

НАСА визнала ймовірність (у 1982) існування ще однієї нової планети сонячної системи. Роком пізніше (1983) НАСА запускає IRAS (Інфрачервоний Штучний Супутник) який засік дуже великий об’єкт. The Washington Post підвела підсумок інтерв’ю з вченим з програми JPL IRAS.
Небесне тіло можливо більшого розміру ніж гігант-Юпітер і можливо за розмірами на стільки близько до Землі, може бути частиною цієї сонячної системи, було виявлено в напрямку сузір’я Оріона орбітальним телескопом.
«Все, що я можу сказати це те, що ми не знаємо, що це,» — сказав Геррі Ніугбауер провідний співробітник програми IRAS. Всі Уряди знають про це і вони вживають енергійних заходів для виживання та збереження своєї влади при появі Нібіру або Планети Х (Nibiru).
Вони знають, що не зможуть врятувати всіх, а тільки тих, кого вважають гідним порятунку. У них є план, а у вас він є? Або ви підете спокійно в пітьму тому, що ви були кинуті?

Що таке Нібіру (Nibiru)?

По-перше Nibiru (Нібіру) це одна з безлічі планет, що обертаються навколо темної зірки або Бурий Карлик. Ця Темна Зірка має п’ять малих планет, шоста планета земного розміру Батьківщина, і сьома планета або об’єкт, який ми називаємо Нібіру (Nibiru).
Батьківщина в чому схожа на Землю і місце, де Еннанекі Велетні або Боги старовини там живуть. Nibiru в основному не придатна для життя і в основному виступає в ролі бойової станції або космічного корабля.
Коли темна зірка в перигелії (найближча до Сонця точка орбіти небесного тіла) в 60 або 70 пар., Орбіта Nibiru, яка знаходиться в 60 пар. від своєї зірки, має досить велику орбіту для того, щоб пройти крізь нашу сонячну систему як правило поблизу від орбіти Юпітера, однак все може змінитися.
Орбітальний нахил Нібіру (Nibiru) близько 30 градусів до площини руху нашого Сонця або екліптиці. Так як Nibiru проходить через нашу сонячну систему, рухаючись у зворотному напрямку по відношенню до інших планет, це іноді зміщує орбіту планети, будучи головною причиною внесення руйнувань.
Її проходження робить великий вплив, але швидкоплинно і займає всього лише кілька тижнів або місяців у більшості випадків вона зникає з поля зору. Планета Нібіру полум’яно червона за кольором, з осколковим шлейфом і летятщими навколо неї кількома супутниками.
Nibiru (Нібіру) або її супутники винуватці таких пригод, як руйнування Maldek, який зараз є поясом астероїдів. Вона так само причина кратерів або поверхневих тріщин на Місяці і планетах нашої сонячної системи, а також зміна їх осі нахилу і орбіт.
Вона винуватиця зникнення Атлантиди і нескінченних повеней. Вона сполучна ланка між нашою сонячною системою і системою темної зірки або зірки — Бурий Карлик.
Нібіру (Nibiru) була відома під ім’ям крилатий (або рогатий) диск в земному минулому людей.
Факт: як тільки Nibiru вторгалася в межі сонячної системи, вона швидко прискорювалася нижче екліптики, проходила позаду і нижче сонця перед тим, як повернутися і пройти знизу сонця під кутом в 33 градуса.
Зараз НАСА спостерігає Nibiru за допомогою нового SPT (South Pole Telescope Area) телескопа на південному полюсі.
Вперше люди почали бачити Nibiru кожен день з 15 травня 2009 як слабкий червонуватий об’єкт. Він буде рухається прямо по земній орбіті. Це означає, що до 2009 року єдина можливість побачити його була тільки перебуваючи в південній півкулі Землі.

До травня 2011 Нібіру можна буде спостерігати неозброєним оком всім людям планети. 21 грудня 2012 Нібіру (Nibiru) пройде через екліптики планети у вигляді яскравої червоної зірки і буде виглядати як друге за розміром сонце. Пройдуть землетруси і почнеться погана погода.
Але найгірше, однак настане 14 лютого 2013, Земля буде проходити між Nibiru і Сонцем. Полюса перемістяться нахил планети зміниться! Великі зміни на Землі, найсильніші землетруси і наймогутніші цунамі пройдуть по світу!
Після 1 липня 2014 Nibiru більше не буде тероризувати наш світ і рушить геть з нашої частини галактики. НАСА знає про Nibiru, але щоб не викликати паніки приховують правду від людей!
Добре обізнана людина з НАСА, DoD — Національна військова розвідка, SETI, і ЦРУ припускають, що 2 / 3 населення планети загинуть під час зміни полюсів від проходження Nibiru.
Ще 2 / 3 з тих хто виживе, на початку чекає голод, і смерть протягом 6 місяців!
Найбільш засекречене урядове агентство США добре поінформоване чого чекати і як готуватися до цього. Ватикан володіє тією ж інформацією. Населення не буде попереджено і йому не буде дано шанс на підготовку!
Обсяг інформації, що надходить від обізнаних людей, обсерваторій та Ватикану йде широким потоком. Найбільш важлива історія на Землі за 3000 років швидко звільняється від пут володарів фінансових ринків.
Так що є ще час підготуватися і до цієї катастрофи. У всякому разі, ми повинні побачити цю червону планету під назвою Нібіру в блакитному небі Землі. Будемо спостерігати за цією новою можливою катастрофою і тримати всіх в гущі подій.

Планета Х (Нібіру) — це штучне судно, перетинаюче наш Всесвіт, не по орбіті, але за досить по регулярному маршруті під свідомим керівництвом її гуманоїдних добровольців, які проживають всередині її (але не на її поверхні). Їх мета полягає в тому, щоб перевірити незвичайні деструктивні енергії, несприятливо впливають на сусідні регіони Космосу. Вони у співпраці зі схожими групами, кілька разів знищували безнадійно агресивні цивілізації на Землі в минулі кілька мільйонів років, щоб ми могли розпочати нашу діяльність заново, при більш сприятливих умовах. Це одна з теорій.

Планета Нібіру за розмірами приблизно середнє між розмірами Урана і Юпітера.
Проходження Нібіру
Яка протяжність орбіти Нібіру і чому вона не з’являлася в наш час? На думку Сітчіна, відповідь на це питання полягає в шумерському слові SAR, яким іноді позначають Нібіру. Слово SAR означає Верховний правитель і асоціюється з вищою божеством Ану, але це слово означає одночасно число 3600 і зображується великим колом. В іншому контексті це слово набуває значення Завершений цикл.
Грунтуючись на цьому, а також на інших підтверджуючих фактах, Сітчін прийшов до висновку, що тривалість руху Нібіру по орбіті складає 3600 земних років і перигелієм, близьким до поясу астероїдів. Цим пояснюється те, що планета Нібіру не з’являлася в останній час.
Орбіта Нібіру
Відкриття нових планет за останні двісті років зобов’язане більше математичними розрахунками, ніж створення більш потужних і досконалих телескопів. Так, наприклад, існування Нептуна було спочатку встановлено завдяки розрахунками аномалій в траєкторії руху Урану. Подібним же чином Плутон був виявлений шляхом спостережень, пов’язаних з тим, що на рух Нептуна впливає якась невідома сила гравітаційна.
Слідуючи цим же принципом, астрономи переконалися в тому, що незрозумілі відхилення орбіт Урана, Нептуна і Плутона (і в меншій мірі — Юпітера й Сатурна) викликаються існуванням ще однієї, до цих пір не виявленої планети.
Вчені до такої міри переконані в її існуванні, що вже дали їй назву — планета X — Десята планета (сонце і місяць не є планетами). Незважаючи на недавні спроби спростувати ці доводи, теорія планети Х залишається в силі.

Десята планета сонячної системи

Планета Х — Нібіру?
У 1978 році, після десятирічного застою, теорія планети Х зробила гігантський стрибок вперед. Відкриття супутника Плутона — Харона дало можливість точно визначити масу Плутона, і виявилося, що вона значно менше, ніж передбачалася. Завдяки цьому вдалося математично, з великим ступенем точності, перевірити відхилення в орбітах Урана і Нептуна. У зв’язку з цим два астронома з Військово-морській обсерваторії США у Вашингтоні знову відродили ідею про планету X. Але ці два астронома — Роберт Харрінгтон і Том Ван Фландерн пішли значно далі — за допомогою математичних моделей вони показали, що планета Х виштовхнула Плутон і Харон з їхнього колишнього полонію супутників Нептуна. Вони припустили, що вторгнувшася планета була в 3-4 рази більше за Землю, і що, ймовірно, вона була захоплена в орбіту обертання навколо Сонця, причому ця орбіта повинна володіти великим ексцентриситетом, сильно нахилена до площини обертання навколо Сонця, а її період обертання навколо Сонця дуже великий. Як ніби вчені користувалися для своєї доповіді витримками з Енума Еліша!
У 1982 році НАСА офіційно визнала можливість існування планети X, заявивши, що там, далеко за головними планетами, дійсно є якесь таємниче небесне тіло.
Роком пізніше щойно запущений IRAS (Інфрачервоний астрономічний супутник) засік в глибинах космічного простору якийсь таємничий великий об’єкт. Газета Вашингтон пост опублікувала інтерв’ю з головним дослідником IRAS з Лабораторії ракетних і реактивних двигунів (Каліфорнія), де говорилося: Небесне тіло, можливо, таке ж велике, як гігантська планета Юпітер, і можливо, знаходиться настільки близько до Землі, що воно є частиною нашої Сонячної системи, було виявлено за допомогою обертового по орбіті телескопа в напрямку сузір’я Оріон … Єдине, що я можу вам сказати, — заявив із цього приводу головний дослідник IRAS Джеррі Нойгебауер, — це те, що ми не знаємо, що це таке.
Нібіру
У наступні роки пошуки планети Х дали мало нової інформації. Проте вчені, мабуть, були впевнені, що вона існує, оскільки продовжували будувати математичні моделі на основі наявних даних. Отримані дані підтвердили, що планета Х в три-чотири рази більше Землі; її орбіта, ймовірно, нахилена до площини екліптики на 30 градусів, і вона віддалена від Сонця на відстань у три рази більше, ніж відстань до Плутона.
У 1987 році НАСА зробила офіційну заяву, в якій визнала можливість існування планети X. В американському журналі Ньюсуїк говорилося: Минулого тижня НАСА провела в своєму Дослідницькому центрі в Еймса (Каліфорнія) прес-конференцію, в ході якої було зроблено досить дивна заява: не виключено, що навколо Сонця обертається якась ексцентрична десята планета. Головний доповідач, співробітник НАСА, Джон Андерсон припускає, що планета Х знаходиться десь тут, хоч і не поблизу від решти дев’яти планет. Якщо він має рацію, то може виявитися, що будуть розгадані дві найбільш цікаві таємниці космосу:
1) Чим пояснюються зазначені в XIX столітті таємничі відхилення орбіт Урана і Нептуна
2) Чим була викликана загибель динозаврів 26 мільйонів років тому [sic!]?
Наприкінці 1980-х років сталося ось що: по-перше, в наукових журналах почалася кампанія проти теорії про існування планети X, і, по-друге, НАСА стала вкладати дедалі більше коштів у створення дорогих телескопів, що базуються в космосі.
Кампанію проти теорії планети Х очолили такі вчені, як К. Кросуелл, М. Літтмана, Е. Стендіш-молодший і Д. Хьюг. Вони наводили безліч найбезглуздіших і дивних доводів. Кросуелл стверджував, що такої планети бути не може, так як відхиляюча дія не позначається на космічних кораблях Пайонір і Вояджер. При цьому він забував про те, що, можливо, планета Х знаходиться нижче екліптики і близька до афелій. Літтман ігнорував усі астрометричні спостереження, що проводилися до 1910 року, щоб усунути відхилення, хоча не було жодних підстав вважати, ніби ці попередні дані були неточні. Стендіш виробляв невеликі коректування у вимірах, прагнучи таким чином зменшити розбіжності, що свідчили про присутність десятої планети, але, за його власним визнанням, відхилення тільки скорочувалися, але не зникали зовсім.
Нарешті, Хьюг спробував дискредитувати теорію планети Х за допомогою складної аргументації, стверджуючи, що, коли створювалася Сонячна система, не могло вистачити матеріалу для створення ще однієї планети. Очевидно він не читав Енума Еліша, де ясно сказано, що Мардук, планета Х з’явилася ззовні Сонячної системи!
Джерело: 2012god