Оголошені номінанти 14-ї щорічної премії Webby Awards.

Webby Awards

Webby AwardsЗасновники щорічної інтернет-премії Webby Awards представили список номінантів 2010 року. Лауреати премії будуть оголошені на церемонії, яка пройде в Нью-Йорку 14 червня, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Найбільшого кількості номінацій, як і роком раніше, удостоїлася газета The New York Times. У 2010 році видання буде претендувати на 15 нагород, в тому числі як кращий сайт новин, а також кращий блог про політику і культуру. По 9 і 6 номінацій отримали BBC і гумористичні сайти College Humor і The Onion відповідно.

Організатори Webby Awards відзначили зростаючу кількість номінантів, які представляють онлайн-стартапи. Так, цього року на нагороди Webby Awards будуть претендувати сервіс мікроблогів Twitter і портал foursquare. З повним списком номінантів можна ознайомитися на сайтеWebby Awards.

У 2010 році нагороди за свої визначні досягнення в інтернеті будуть вручені в 14-й раз. Вибирати переможців буде журі асоціації, до якого входять популярна телеведуча Марта Стюарт і музикант Девід Боуї. У користувачів Мережі буде можливість вибрати переможця в номінації «Глас народу» (People’s Voice Award). Голосування буде проходити на спеціальному сайті до 29 квітня.

Вручення нагород стане завершальним заходом у рамках Тижня Інтернету в Нью-Йорку. Лауреати церемонії як і раніше повинні будуть укластися в своїх вдячних промовах у встановлений організаторами ліміт, що становить 5 слів.

Lenta.ru