Книга — «Як схуднути, лежачи у ванні?»

КАК ПОХУДЕТЬ, ЛЕЖА В ВАННЕ?

КАК ПОХУДЕТЬ, ЛЕЖА В ВАННЕ?Ключ до проблеми зайвої ваги лежить зовсім не там, де його зазвичай шукають. Тому так мало тих, хто дійсно зумів схуднути. А насправді схуднути дуже просто. Для цього не потрібно титанічних зусиль.

Якщо Ви дуже хочете схуднути, то, напевно, вже пробували різні популярні способи: дієти, заняття фітнесом, обмеження в їжі, препарати для спалювання жиру і тому подібне. І кожен раз переконувалися в тому, що ці надійні засоби чомусь у Вашому випадку не спрацьовують, або спрацьовують на якийсь час. А потім все повертається до вихідного стану, та ще й як би не з перевищенням початкового ваги.


У чому ж причина? Як схуднути остаточно і безповоротно? Чи можливо це для Вас?

Якщо у Вас є проблема, це означає, що у Вас вже є і ключ до її розв’язання. Ось такий от, не кожному відомий, факт має місце в нашому житті. Ваша проблема схожа на консервну банку з ключем, користуватися яким Ви поки не вмієте. Що робимо в такому випадку? Беремо ніж і починаємо шматувати. Прикмета століття: надягати шкарпетки через голову.

Для того щоб розкрити банку, не потрібно надлюдських зусиль. Точно так само, як і схуднути. Потрібно лише дізнатися, де лежить ключ до проблеми, і навчитися ним користуватися.

Ви дійсно хочете схуднути назавжди? Це дуже просто. Це займе у Вас всього 40 днів, може бути, навіть менше. З книги «Як схуднути, лежачи у ванні?» Ви дізнаєтесь:

* Які три простих дії необхідно виконувати протягом 40 днів, щоб ваш фізичний вигляд змінився гарантовано і назавжди;
* Як, витративши всього 4 хвилини, домогтися того, щоб відчувати себе з кожним днем все краще і краще;
* Як включити «схуднення на автопілоті»;
* Як можна худнути уві сні;
* Як худнути, не гвалтуючи свій організм;
* У чому справжня причина зайвої ваги;
* Чому не працюють дієти;
* Що заважає Вам схуднути;
* З якого кінця правильно «відкривати консервну банку»;
* Як знайти ключ до будь-якої життєвої проблеми.


« Схуднення на автопілоті» — це єдиний спосіб позбавитися від зайвої ваги, не докладаючи титанічних зусиль і не перетворюючи всю свою подальше життя на суцільну боротьбу. Ви ж хочете схуднути назавжди? У цій книзі Ви знайдете ключ до вирішення своєї проблеми.

Звичайно, Ви розумієте, що проблеми зі здоров’ям треба вирішувати, не відкладаючи в довгий ящик. Чим довше Ви носите на собі надмірні кілограми, тим більше ви з ними звикаєтесь, і тим важче буде зробити перший рішучий крок. Почніть свій шлях до схуднення прямо зараз, і через півтора місяці Ваші друзі лопнуть від заздрощів, побачивши Вас в новому тілі!

Метод, який я Вам пропоную — це саме те, що Вам потрібно, якщо Ви хочете усунути причину своїх проблем. Я б не став писати цю книгу, якщо б на своєму особистому досвіді не переконався, що він діє, і діє просто здорово! Є, звичайно, одна обмовка, і я, як чесна людина, не можу про неї не сказати.

Оскільки Ваша вага — це Ваша проблема, то і дії щодо її вирішення повинні виходити від Вас. Якщо б я міг за Вас полежати у ванні і виконати ті дії, які описані в книзі, я б так і зробив. Але на жаль! Ці три простих дії Вам доведеться виконувати самому, і тоді Ваша мета буде досягнута. В іншому випадку я можу Вам гарантувати годинку цікавого читання, але й тільки …

Ця книга розповідає не про системи живлення і не про дієти, розібратися в яких сьогодні ой як непросто. У ній дані практичні рекомендації, дотримуючись яких, Ви вже з першого дня почнете свій шлях до схуднення. І повірте, ці рекомендації настільки сильні і дієві, що здатні перетворити Вас в абсолютно іншу людину. І для цього Вам не знадобиться починати життя спочатку!

Замовте унікальну книгу «Як схуднути, лежачи у ванні?»- Прямо Зараз і почніть ВЖЕ СЬОГОДНІ свій шлях до схуднення!

А ТАКОЖ отримаєте ВЖЕ СЬОГОДНІ — 3 ексклюзивний бонуси у комплекті Абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

БОНУС № 1 — Електронна версія книги доктора Сірса «Зайди до Зони Здоров’я»
Баррі Сірс розробив систему харчування, так звану «дієту Зони», яка нормалізує обмін речовин в організмі. Якщо ви знаходитесь в межах Зони — ваша їжа стає вашим ліками, пропуском в країну прекрасного самопочуття, ідеального здоров’я, душевної рівноваги і розумового зльоту.
Цю рідкісну книгу, ціна якої становить $ 11, Ви отримаєте Абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

БОНУС № 2 — Електронна книга «Стратегії здоров’я»
Унікальна книга про вплив групи крові на ваше здоровье. Хто ви з генетичного типу — «мисливець», «землероб» або «кочівник»? Які продукти вам підходять? Які хвороби вам загрожують? Як привести свій спосіб життя у відповідність зі своїм генотипом?
Цю унікальну книгу вартістю $ 15 Ви отримаєте в подарунок ПРЯМО ЗАРАЗ!

БОНУС № 3 — Електронна книга «Російська кухня у вигнанні»
Ця книга буде цікава не тільки емігрантам і гурманам, але й усім, хто цінує в житті родзинку. Автори книги П. Вайль і О. Геніс створили філософсько-гастрономічну поему, пройняту тонкою ностальгією. Остап Бендер говорив: «Не робіть з їжі культу!». Вайль і Геніс кажуть: «Кулінарія — це безсумнівно мова культури».
Дізнайтесь про закони цієї мови, отримавши цю чудову книгу, яка коштує $ 9, Абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Дійте! Дізнайтеся, як включити «схуднення на автопілоті» і схуднути, не гвалтуючи свій організм. Не пропустіть можливість придбати цей чудовий товар сьогодні за спеціальною ціною всього 175 російських рублів.

Замовте книгу «Як схуднути, лежачи в ВАННІ?» — ПРЯМО ЗАРАЗ — та отримайте у подарунок ЩЕ ТРИ приголомшливі книги!

Товар більше не продається!