Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Книга «Конструктор духів» — створи свій аромат.

Як створюються парфуми? Як створити свій власний парфум?
Дана книга допоможе Вам знайти відповіді на ці питання. Більше того, інформація, зібрана в ній, що включає численні рецепти і опис компонентів Конструктора духів, допоможе читачеві випробувати створення духів на практиці.

Не пропустіть можливість придбати цей чудовий товар сьогодні за спеціальною ціною всього 450 рублів!

Повна назва книги «Конструктор духів, або як створити свій парфум».
Дана книга складена в надії, пробудити в читача інтерес до створення власних ароматів — духів, туалетних вод та інших парфумів. У ній ретельно зібрана корисна інформація, яка допоможе непрофесіоналові оволодіти основами парфумерії.
У книзі також докладно описується унікальний інструментарій для створення власних ароматів — «Конструктор ДУХІВ HOBBYTHEK».
У той же час, мета даної книги не в тому, щоб зробити з читача професійного парфумера. Так вважати, було б наївним … Автори, проте, упевнені, що ця книга допоможе читачеві ближче пізнати закони парфумерії та випробувати на практиці створення власних ароматних композицій.
У книзі зачіпаються такі теми як сприйняття світу людиною через нюх, ілюструється історія парфумерних течій і тенденцій, розповідається про столицю парфумерії — французьке місто Грассе. Також розповідається про отримання запашних речовин, структурі аромату, класифікації ароматних нот і видах парфумів. Розповідається про те, як створювати власні натуральні парфуми з 100% ефірних олій і абсолю, як поєднуються окремі масла один з одним, а також наводяться деякі рецепти для змішування ароматних композицій.
Центральне місце в книзі займає розповідь про унікальну розробку команди Хоббітек — Конструктор духів, який містить 18 основних і 7 додаткових ароматів. Даний конструктор призначений для того, щоб спростити хобі-парфумерії створення ароматів. За допомогою нього, як з кубиків Lego, можна складати ароматні композиції, що повторюють запах відомих марочних духів, або створювати власні унікальні парфумерні творіння.
Не менш цікавим для читача буде ознайомитися з однією з існуючих типологій парфумів. Щоб зробити класифікацію наочніше, у книзі наведено приклади духів найбільш відомих марок і перераховуються компоненти, що входять до парфум того чи іншого сімейства. Для практичного ознайомлення з родинами парфумів, а також з метою розвитку у читача практичних навичок створення власних парфумерних композицій, у книзі наводяться численні рецепти, що ілюструють відповідні парфумерні групи.
Крім цього, в книзі читач знайомиться з корисними порадами, які допоможуть йому підбирати, зберігати і поводитися з духами.
Книга багата довідковою інформацією по запашним речовин і навіть розглядає вплив деяких з них на психіку людини.
Окрема увага приділяється таким унікальним ароматичним субстанцій, як амбра, мускус і сандал, які зіграли величезну роль в історії сучасної парфумерної індустрії. Завершує книгу короткий словник термінів і понять, що використовуються у парфумерній промисловості.
Дана книга буде цікава не лише любителям, що робить перші кроки на парфумерному терені, але і професіоналам. І в першу чергу, завдяки великій кількості довідкової інформації, зібраної в книзі і полегшує пошук даних про направлення запаху тієї чи іншої ароматичної субстанції.
Мета книги — доставити її читачеві задоволення не тільки від цікавого читання теоретичних основ парфумерії, але і від безпосереднього випробування на практиці що приводяться в ній рецептів.
Якщо вас це зацікавило ви можете придбати книгу тут: «Конструктор духів».
Данный товар больше не продаётся !

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: