Де заробити в Інтернеті, і як розкрутити свій сайт?

Основна мета системи Sape — дати можливість оптимізатору значно знизити свої витрати на розкручування, а вебмайстрам — дати можливість отримати додатковий прибуток від продажу посилань зі внутрішніх сторінок своїх сайтів. Логіка системи побудована таким чином, щоб максимально скоротити трудомісткість процесу купівлі-продажу посилань.


Переваги роботи в системі Sape.
1. Оптимальний баланс між простотою і функціональністю: сервіс Sape розроблений практикуючими оптимізаторами, тому однією з основних завдань було досягти баланс між простотою роботи та функціональністю.
У результаті в системі є такі режими роботи вебмайстра, при роботі в яких від Вас потрібно лише первинно розмістити код і призначити ціни, всю решту роботу виконує система, Вам потрібно буде тільки періодично знімати кошти з рахунку. Так само є зручний режим роботи оптимізатора, при якому Вам буде потрібно лише один раз налаштувати проект, а далі тільки поповнювати рахунок: всю роботу по підбору майданчиків і відправці заявок система бере на себе.
2. Безпека: логіка системи побудована таким чином, що зловмисник навіть при великому бажанні не зможе через нашу систему розмістити шкідливий код на Вашому сайті.
Це гарантовано тим, що сервісний скрипт системи, який ви встановлюєте у себе на сайті, розпізнає виключно заздалегідь визначені розробниками структури даних. Причому скрипт і база даних посилань, яку він розбирає, розташовується в папці з довгим випадковим ім’ям, яке знаєте тільки ви і робот системи, що розміщує посилання на Вашому сайті. Для того, щоб вгадати назву цієї теки, зловмиснику доведеться перебрати близько 1,2911004008776102783961602993466 в * 1050 варіантах.
3. Конфіденційність: при бажанні, ви можете приховувати URL сторінок свого сайту до тих пір, поки самі не схвалите посилання для розміщення.
При використанні цієї опції рекламодавцям доведеться вибирати Ваш майданчик за формальними параметрами (PR, ТИЦ, кількість зовнішніх посилань на сторінці, рівень домену, рівень вкладеності щодо лицьової сторінки, ціна).
4. Можливість додаткового заробітку для вебмайстрів та додаткова економія для оптимізаторів. Завдяки простоті додавані як головних, так і внутрішніх сторінок сайтів в систему, у вебмайстрів з’явилася додаткова можливість заробітку, а у оптимізаторів — можливість зайняти більш дешеві рекламні місця.
5. Можливість заробити. Система дозволяє розміщувати посилання на лицьовій і аж на 1000 сторінках 2-го і 3-го рівня. А тепер уявіть собі, скільки потенційно можна заробити, якщо Ви навіть за невеликі гроші будете продавати, наприклад, по 2-3 посилання з кожної сторінки?
6. Можливість заощадити завдяки покупці недорогих посилань зі внутрішніх сторінок сайтів ви зможете сильно скоротити витрати на розкручування. Проведені експерименти виявили високу ефективність такого методу.
За якими правилами нараховуються кошти?
Ось правила, за якими проводяться нарахування Sape за посилання, куплені на вашому майданчику.
1. Ціна посилання — це ціна за місяць розміщення.
2. Нарахування коштів на баланс вебмайстра проводиться щодоби (нараховується 1 / 30 вартості посилання).
3. Нарахування відбувається тільки по посиланнях в статусі ОК, розміщеним на сторінках майданчика.
4. За посилання, куплені у вас сьогодні, нарахування розпочнуться з завтрашнього числа. Тобто, наприклад, якщо посилання у вас куплені (перейшла в статус ОК) 10 числа, то гроші за ці посилання ви отримаєте при біллінгу в ніч з 10 на 11 число.
5. Так само з вас списується наша комісія — 10%. Гроші на баланс зараховуються з урахуванням нашої комісії.
6. Якщо в системі ви зареєстровані як фізична особа резидент РФ, то з вас утримуються податки — ПДФО 13% і компенсація витрат агента в 24%, що покриває іншу податкове навантаження на агента, пов’язану з отриманням Вами доходу, як фізичною особою. Разом, 37% йде на сплату податків. Податки списуються при зарахуванні коштів на ваш баланс.
Детальніше>>