Бізнес на страусах.

Страус

І так, як заробити на страусах?

Вас цікавлять довго строкові інвестиції, то спробуйте заробити на страусах. Адже вони живуть довго до 60-70 років, а їхня продуктивність триває до 25-30 років, страусів самців до 40 років. Страуси в статевому плані дозрівають між двома і трьома роками, а самці на рік пізніше. Птахи сама ж може досягати зростання 2,7 метра і вагою 160 кілограм. Страуси вигідні тим що вони є травоїдними, їдять комах і дрібних хребетних. Приріст маси на кількість з єдиних кормів дають більше ніж інші птахи. Страуси також не бояться холоду і їм не страшний сніг головне, щоб у приміщенні де вони проживають підтримувалася температура +15 градусів. Самка протягом свого першого періоду несучості виробляє т від 10 до 30 яєць, а з часом кількість збільшується до 70 штук.

Найпопулярніші слухняні і найбільш вигідні для вирощування — це африканські страуси чорні одомашнені, які й до того ж добре ростуть. Забійної ваги вже досягають протягом 10 місяців, першу яйці, кладку роблять у 18 місяців свого життя. Кількість яєць на сезон часто досягає більше ста штук. Вони витривалі і не вибагливі до клімату.

Що ж так цінується в страусів?
Перше, це яйця, які є делікатесом і також вони містять малу кількість холестерину. Вага яйця досягає 1,5 кілограма і в висоту 18 сантиметрів. Ціна на яйце в різних країнах коштує по-різному, від 5 — 12 USD. Друге, це м’ясо яке теж містить мало холестерину і багато білка і мікроелементів. Шкаралупа теж іде на виготовлення сувенірів. М’ясо страуса добре також вбирає добре спеції, що дозволяє добре приготувати страви різно-національних кухонь, а саме китайської, мексиканської, італійської. М’ясо страуса популярне у світі в розвинутих країнах, ціна за кілограм від 12-20 USD. Готується як яловичина. Третє, це шкура (шкіра), яка привертає дизайнерів своєю не повторної фактурою. Шкіра страусів є, стійка до намокання, зносостійка, гнучка і її не можливо підробити. Вироби з страусиної шкіри є вищої якості і престижні. Цінна, на шкіру страус від 150-280 USD. Четверте, це жир який володіє бактерицидним і протизапальною дією. Жир страусів використовується в медицині і косметики, препарати на основі якого є популярні в світі. З страуса можна отримати до 7 кілограмів жиру. П’яте, пір’я. Цінна за один кілограм яких (пір’я екстра класу 50-80 сантиметрів) досягає 300 USD, інші стоять дешевше. З одного страуса можна отримати 0,4-0,5 кг. пір’я довгих (понад 22 см.), а коротких 1,0 — 1,25 кілограма. Шосте, це самі ж страуси. Курчата страуса — 100 доларів за штуку. Курчата старше одного місяця — 200 доларів, плюс за кожен місяць 50 ще. Річна самка коштує 1000 доларів, а двох річний самець — 1300 USD. Сьоме, це екскурсії, багато напевно буде охочих подивитися в живу на страусів, або посидіти в кафе при фермі смакуючи печеня з страусиного м’яса або яєчню. Місцевість, ж в якій будете розводити страуси повинна бути сухою, а простору має бути багато, щоб птиці себе почували вільно.