Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Battlefield: Bad Company 2 — це найкращий у світі військовий шутер.

Сама очікувана гра цього року — військовий шутер від першої особи «Battlefield: Bad Company 2»!
«Battlefield: Bad Company 2 — це найкращий у світі мілітарі-театр …»
Зустрічайте самий захоплюючий військовий шутер з виглядом від першої особи! Battlefield Bad Company 2 ™ переносить блискучу бойову систему серії Battlefield на PC і консолі нового покоління — і представляє кращі в історії жанру битви із застосуванням бойової техніки на 8 величезних картах, кожна з яких використовує унікальний тактичний сценарій.
Застосування нових видів техніки у Battlefield: Bad Company 2, таких як всюдихід (ATV) і транспортний вертоліт UH-60, дозволяє використовувати унікальні тактичні прийоми в колективній грі. Широкі можливості для модифікації техніки гарантують вам незабутні враження!

Тактичне руйнування виходить на новий рівень завдяки використанню нового програмного ядра студії DICE — «Frostbite». Гравці тепер можуть знищувати цілі будівлі або створювати свої власні вогневі точки, пробиваючи отвори в стінах, що робить кожен бій «Battlefield: Bad Company 2» дійсно унікальним.
Об’єднавшись в загони по 4 людини, ви можете взяти участь в битвах двох командних режимів і отримати за це унікальні нагороди та досягнення. Щоб добитися беззастережного переваги над противником, використовуйте в бою унікальні гаджети, такі як магнітний маячок для стрільби з гранатомета.
Нагородою за успішні бойові дії у Battlefield: Bad Company 2 — є численні значки, зірки та ордена, сприяють здобуттю одного з 50 нових звань.
Можливість використання модифікацій істотно розширює число доступних комплектів спорядження, зброї та бойової техніки. 4 унікальних класу персонажів, 46 видів зброї, 15 гаджетів, 13 спеціалізацій і більше 15000 варіантів спорядження дозволять гравцям створити свій власний стиль ведення бою.
Все це гарантує гравцям захоплюючий і непередбачуваний хід битв, унікальний для цього жанру.
Battlefield Bad Company 2 ™ — найкраще, що може запропонувати вам жанр мережевих бойовиків!
Розширене видання Battlefield: Bad Company 2 — Limited Edition включає шість відкритих ігрових об’єктів:
Чотири модифікації для бойової техніки у Battlefield: Bad Company 2:
Improved Vehicle Armor. Посилена броня встановлюється на всі види бойової техніки, знижуючи втрати від розривних і проникаючих боєголовок і істотно підвищуючи шанси гравця на виживання.
Supreme Vehicle Firepower. Додаткове знаряддя може бути встановлено на водійському місці всіх видів бронетехніки, значно збільшуючи сектор поразки.
Vehicle Motion Sensor. Електронний датчик руху використовується для виявлення ворожих військ, що знаходяться в безпосередній близькості.
Tracer Dart Pistol. Магнітний маячок прикріплюється до поверхні будь-якої військової техніки, дозволяючи членам вашого загону відслідковувати її переміщення, робити наводку і пускати ракети по рухомих мішенях навіть у тому випадку, коли вони знаходяться поза зоною видимості.
Два види класичного зброї з Battlefield 1943 ™:
M1A1 Submachine Gun. Важка, але надійна «класика» стане потужним зброєю в руках будь-якого ветерана Battlefield.
M1911 Pistol. Сильно модифікований M1911 славиться своєю надійністю і потужністю калібру .45.
Додатковий диск з ексклюзивним саундтреком до ігри.
Особливості:
• 8 величезних карт для колективної гри. Кожна з них включає в себе різні типи ігрового оточення і має на увазі використання різних тактичних прийомів і сценаріїв для досягнення перемоги
• Грандіозні мережеві бої із застосуванням техніки! У грі представлено 15 видів наземних, морських і повітряних бойових машин, кожна з яких має свої унікальні переваги. Вступайте в бій на всюдиході або поливайте ворога свинцем з двох кулеметів, розміщених на борту транспортного вертольота UH-60!
• Новий режим командної гри. Об’єднавшись із трьома іншими гравцями, ви можете разом боротися за особливі нагороди та досягнення у двох режимах командної гри
Руйнування, версія 2.0. Ви можете руйнувати цілі будівлі, створювати власні вогневі точки — і повністю знищувати все навколо! На полі бою в Battlefield Bad Company 2 ™ не можна сховатися!
• Грайте по-своєму («Play It Your Way») Створіть свій стиль ведення бою, експериментуючи з 4 класами персонажів (медик, десантник, розвідник і інженер), 15000 + варіантами спорядження, 46 моделями зброї (та 200 варіантами його модифікацій), 15 видами гаджетів і 13 спеціалізаціями
• Досягнення та нагороди. За ефективність і результативність ведення бою видаються спеціальні нагороди — значки, зірки та ордена — наближають отримання чергового звання, одного з 50 представлених в грі
Розширені можливості Battlefield: Bad Company 2:
• Різні ігрові зони і підтримка до 32 гравців на PC — У мережевих можуть брати участь 32 гравці одночасно
• Карти. Кожна з них має певну тактичну спеціалізацію і охоплює різні ігрові зони
• Повна підтримка Battlefield: Bad Company 2 DirectX 9, 10 і 11 — Завдяки програмному ядру Frostbite танки, літаки і вибухи оживають на екрані вашого комп’ютера, гарантуючи повне занурення у світ Battlefield. Гра також використовує нові можливості Windows XP, Vista і 7, включаючи підтримку текстур високої роздільної здатності, поліпшені освітлення і тіні
• Комфортна гра Battlefield: Bad Company 2 — PC-версія підтримує використання безлічі додаткових аксесуарів, таких як ігрові контролери для керування літаками, NVDIA 3D Vision, РК-клавіатури Logitech, а також технологію VoIP і безліч інших додаткових можливостей, покликаних зробити гру на комп’ютері більш комфортною
• Список друзів — Новий список друзів дозволить легко відшукати їх в Інтернеті і швидко підключитися до їх гри або запустити свій власний сервер
• Власний сервер — Всі можуть брати участь у грі, не відчуваючи незручності через проблеми з Інтернетом в інших гравців.
• Програма Ranked Server Provider дозволяє гравцям створювати свої власні сервери, визначаючи для них індивідуальні налаштування, а також резервувати місця для гравців і захищати доступ паролем
• Підтримка кланів — Оренда сервера дає вам можливість керувати ним — резервувати місця, відключати і блокувати гравців, а також встановлювати свої власні налаштування в грі
Комплектація Battlefield: Bad Company 2:
DVD-диск із грою «Battlefield: Bad Company 2» + додатковий диск з ексклюзивним саундтреком до гри.

Системні вимоги Battlefield: Bad Company 2:
Мінімальні вимоги: Процесор: Pentium D. 3.0 GHz / Core 2 Duo@2.0GHz / Athlon 64 X2
• Оперативна пам’ять: 2GB
• Відеокарта: GeForce 7800 GT / ATI X1900 256MB. Можливо буде потрібно оновлення драйверів вашої відео і звукової карти. Версії відеокарт для портативних комп’ютерів не підтримуються (але можуть працювати).
• ОС: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
• Жорсткий диск (вільне місце): 10Гб

Рекомендовані вимоги:
• Процесор: Quadcore
• Оперативна пам’ять: 2GB
• Відеокарта: GeForce GTX 260 512MB
• ОС: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
• Жорсткий диск (вільне місце): 10Гб

Для гри рекомендується підключення до інтернету.Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: