Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Апрель 2010

Голодомор в Україні, ПАРЄ відмовилася визнавати Голодомор геноцидом українського народу.

Не геноцид, але винен Сталін — Європа визначилася зі своєю позицією з голоду в СРСР.
Парламентська асамблея Ради Європи 28 квітня відмовилася визнавати Голодомор геноцидом українського народу, закривши черговий спірне питання епохи Віктора Ющенка. Одночасно з цим ПАРЄ порахувала винним за масовий голод в СРСР режим Іоcіфа Сталіна і його згубну політику, яку вже давно засудили навіть на офіційному рівні в Москві. В цілому, Росія може вважати рішення ПАРЄ великою зовнішньополітичною перемогою, досягнутою, в першу чергу, завдяки зміні влади на Україні.
До вчорашнього засідання готувалися давно. В кінці 2009 року комісія ПАРЄ з політичних питань підготувала резолюцію з масового голоду 1932-1933 років на території колишнього СРСР, яку в січні повинен був представити турецький парламентарій, віце-спікер ПАРЄ Мевлют Чавушоглу. Документ цілком влаштовував Москву, оскільки в ньому йшлося, що Україна була далеко не єдиною постраждалою від голоду республікою, а слово «геноцид» не вживалося зовсім. Крім того, оптимізму додавало й те, що Чавушоглу, з яким у Росії склалися хороші відносини, незабаром став головою ПАРЄ.

Заповідь старого Чукчі!

Старий чукча перед смертю заповідав поховати себе в океані. Двоє його синів потонули копаючи могилу …

Планета X — Нібіру (Мардук).

НАСА визнала ймовірність (у 1982) існування ще однієї нової планети сонячної системи. Роком пізніше (1983) НАСА запускає IRAS (Інфрачервоний Штучний Супутник) який засік дуже великий об’єкт. The Washington Post підвела підсумок інтерв’ю з вченим з програми JPL IRAS.
Небесне тіло можливо більшого розміру ніж гігант-Юпітер і можливо за розмірами на стільки близько до Землі, може бути частиною цієї сонячної системи, було виявлено в напрямку сузір’я Оріона орбітальним телескопом.
«Все, що я можу сказати це те, що ми не знаємо, що це,» — сказав Геррі Ніугбауер провідний співробітник програми IRAS. Всі Уряди знають про це і вони вживають енергійних заходів для виживання та збереження своєї влади при появі Нібіру або Планети Х (Nibiru).
Вони знають, що не зможуть врятувати всіх, а тільки тих, кого вважають гідним порятунку. У них є план, а у вас він є? Або ви підете спокійно в пітьму тому, що ви були кинуті?

До річниці Чорнобильської катастрофи.

714487 чоловік. За даними Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль-Україна», стільки українців померло від аварії, що трапилася 26 квітня 1986 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. І є причини, які говорять про те, що шестизначне число загиблих від радіації — не останній рубіж.
У 2010 році 24-та річниця атомної катастрофи обіцяє пройти в Україні тихо і майже непомітно. «Чорнобильці» і «ліквідатори», а в цілому, — всі постраждалі від радіації в один голос говорять, що нинішня політика нової влади щодо їх поки неясна. Попередня ж була спрямована на те, щоб не помічати проблем, 2,4 млн громадян проживають на забруднених радіацією територіях.

Приготовити салат овочевий.

Взяти Картоплю і моркву відварити та нарізати кубиками. Салат і відварену цвітну капусту нашинкувати. Помідори, огірки, яблука нарізати невеликими скибочками. Молодий горошок відварити. Підготовлені овочі…

Наскільки жінки чудові!

Коли Бог створював жінку, на шостий день, Він засидівся допізна… Ангел, проходячи поряд, сказав:«Чому ти так довго над нею працюєш?» І Господь відповів: «А ти бачив ті параметри, згідно з якими я повинен її створити? Вона повинна бути миючою, але не зроблена з пластмаси, мати більше 200 рухомих деталей, і всі вони повинні бути замінні, вона повинна приготувати будь-яку їжу, бути в змозі обняти декількох дітей одночасно, своїми обіймами лікувати все — від пораненого коліна до розбитого серця, і все це вона повинна робити, маючи всього лише одну пару рук»
Ангел був вражений: « Всього лише одну пару рук … неможливо! І це стандартна модель?! Занадто багато роботи на один день … кидай це, доробиш її завтра ».

Чому Росія розірве «харківські угоди» до 2017 року?

«Міжнародна угода, що не передбачає взаємної вигоди, не може тривати довго; понад те, якщо угода не задовольняє цієї умови, вона взагалі не може вважатися угодою і напевне містить у собі підстави для свого розірвання. Тому велика наука переговорів полягає в тому, щоб дати зацікавленим сторонам певні переваги, і так пов’язати їх між собою, щоб вони розглядалися обома сторонами достатньо збалансованими»
Франсуа Кальєр, французький дипломат, радник Людовіка XIV

Короткий пролог
Новина 22 квітня про укладення президентами України та Росії двох взаємопов’язаних угод про продовження перебування Чорноморського флоту РФ на території України на 25 років та зниження вартості російського газу для України на 30% до 2019 року викликала захоплення.
Як росіяни могли повірили на слово Януковичу? Як вони могли обміняти цілком реальний товар (газ) на дев’ять років уперед на обіцянку чинного президента України віддати їм те, чим він не може розпоряджатися — право визначати зовнішню політику України на 25 років уперед у тому часовому проміжку, коли він невідомо чи буде знову обраний президентом, тобто, у 2016 році?

Закарпатський гейзер може стати принадою для туристів-екстремалів.

Про гейзер у селі Вучкове на Закарпатті немає жодної згадки в інтернет-пошуковику Google. Та й узагалі, слово «гейзер» в Україні трапляється майже винятково в комплекті з різноманітними «ВАТ» чи «ПП». З одного боку, воно й не дивно — природні фонтани, як правило, характерні для місцевостей із активною вулканічною діяльністю, якої в Україні, на щастя, ніде немає.
Однак принаймні один гейзер, хай як, на перший погляд, дивно, в країні точно є. Ба більше — міститься він на території Закарпаття — у селі Вучковому на Міжгірщині. Розповідає UA-Reporter.com.
Це село в Карпатських горах має, як мінімум, три цікаві особливості. По-перше, тут стоїть найдовший на Міжгірщині автомобільний міст завдовжки 91,3 метра. Відкрили його 2006 року, а будували ще з часів повені 2001-го. Міст з’єднав береги Ріки.