Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Загальні принципи боротьби з болем!

Теплолікування. Це здавна відомий метод полегшення болю. Гаряча ванна, душ або лазня — ось лише деякі зі способів розігріти тіло. На хворе місце можна також покласти гарячий рушник або грілку. Багато хто з використовує в процедурних кабінетах апаратіи, наприклад короткохвильові і ультрависокочастотние, застосовують з метою розігрівання відповідних ділянок тіла.
При гострих станах краще діють болезаспокійливі лікарські препарати або шматочки льоду. При охолодженні погіршується провідність нервів і частина больових імпульсів НЕ досягає головного мозку.
Електонейростімуляція. Ця лікувальна процедура у вигляді електричного подразнення визначених зон шкіри — ефективний спосіб ослаблення болю.
!!Методы лечения зубов и профилактика — Cтоматология
Електроакупунктури — один з різновидів названого методу. На шкіру над больовий точкою прикріплюють два електроди, струм, вступаючи до них по дротах від джерела живлення, проходить через шкіру і викликає електричне подразнення, достатню для пробудження нервових імпульсів у чутливих рецепторах. Ці імпульси, досягаючи центрів в спинному мозку, заважають проведенню і сприйняття больових відчуттів, таким чином значна частина больових імпульсів не сприймається свідомістю і тому не викликає страждань. Тривалість ефекту, отриманого в результаті цього впливу, коливається від 1 до 24 ч. За необхідності цю процедуру можна повторювати кілька разів на день. Електронейростімуляція являє собою вдалий варіант в тих випадках, коли при болях тривалого характеру постійне застосування анальгетиків не рекомендується. Цей метод не викликає будь-яких побічних впливів, і тому він протипоказаний лише особам, серцева діяльність яких підтримується за допомогою Пейсмейкера (електростимулятор серця).
Різноманітні мазі. При втиранні в шкіру вони також надають деякий болезаспокійливу дію. Разом з тим виникає при їх застосуванні місцеве подразнення яке заважає больовим імпульсам досягти свідомості.
Угамування — лікарські препарати (анальгетики). Частина з численних болезаспокійливих засобів можна купити лише за рецептами лікаря. Багато хто з них мають снодійним дію, тому при вживанні таких лікарських препаратів необхідно бути обережним, наприклад, при водінні автомобіля або роботі, що вимагає концентрації уваги. Протизапальні засоби іноді теж зменшують біль, приглушаючи запальний процес, що викликає її. Лікарські препарати, що розслаблюють м’язи, призначають у тих випадках, коли больові відчуття супроводжуються напруженням м’язів.
Корсет. Його використовують, щоб розвантажити хребет і забезпечити йому перебування в стані спокою, а також захистити йому перебування в стані спокою, а також захистити від рухів, що заподіюють біль. Корсет повинен бути затягнутий порівняно туго, що незручно при необхідності тривалого використання. До того ж у цих випадках спостерігається ослаблення м’язів внаслідок обмеження їх активності, тому при гострих болях не слід носити корсет 1-2 тижні., а при хронічних хворобах хребта це дозволяється лише у виняткових випадках.
Витяжка хребта (Тракція). Це лікувальна процедура, що застосовується при хронічних болях у хребті. З її допомогою відстань між хребцями в якійсь мірі збільшується, що зменшує тиск на чутливі тканини, наприклад на нервові корінці. Відомо багато способів здійснення процедури витягнення. Хворий може при цьому лежати, сидіти або перебувати в підвішеному стані. Так, багато хто вважає, що вони домагаються ослабленні болю, повиснувши на одвірку. Є багато апаратів, сконструйованих спеціально для витягування хребта.
Часто лікар може послабити болі шляхом підшкірної ін’єкції анальгетика. Після цього біль нерідко завдає менше занепокоєння, незважаючи на те, що терміни дії лікарської речовини пройшли. У цьому випадку вдається розірвати порочне коло, в якому болючий вплив підвищує м’язову напруженість, в свою чергу посилює болевідчуття.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: