Як стати ідеальною дружиною

Виходячи заміж, кожна жінка мріє стати ідеальною супутницею для свого обранця. Дослідники з Каліфорнійського Університету в Сан-Дієго, США (The University of California, San Diego, USA), вирішили дати декілька порад жінкам, що мріють бути кращою жінкою у світі.


Не звинувачуйте свого чоловіка

Якщо вас почали дратувати ті ж звички чоловіка, які раніше примушували посміхатися, не звинувачуйте в цьому чоловіка. Швидше за все, у вас просто змінилася думка про його звички. Тому перед тим як ображатися або влаштовувати черговий скандал, подумайте про зміну свого ставлення до чоловіка.
Чітко говоріть, чого ви хочете

Навіть багаторічний шлюб не здатний навчити чоловіків читати думки своїх дружин. Безумовно, чоловік знає і відчуває вас дуже добре, але передбачити ваші бажання йому, на жаль, не під силу. Тому якщо ви про щось мрієте, прямо скажіть про це своєму чоловікові.


Виявляйте подяку.

Чоловік забрав дітей зі школи? Помив посуд, приготував сніданок і прибрав у квартирі? Не забудьте висловити йому подяку, а також сказати про те, наскільки ви цінуєте його допомогу.
Дайте чоловікові свободу.

Чоловіки, так само як і жінки, мають потребу у власному просторі. Якщо ваша кохана людина хоче усамітнитися з книгою, відпочити в тиші або погуляти з друзями, не обмежуйте його, дозвольте йому знайти час для самого себе.
Приділяйте увагу своєму чоловікові.

Робота, діти, домашні обов’язки — все це тільки віддаляє подружжя. Але хороша (і тим більше ідеальна) дружина повинна завжди знайти час на спілкування з чоловіком і на радощі інтимного життя.
Стежте за своїм зовнішнім виглядом.

У той час як багато жінок після заміжжя перестають займатися собою, ідеальною дружині слід регулярно займатися фізичними вправами, правильно харчуватися і любити себе. Повірте, чоловік неодмінно оцінить прагнення своєї «половинки» виглядати в його очах бездоганно!