Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розміру

Хірурги навчилися вирощувати жіночі груди до будь-якого розміру.
Хірурги Лондонського госпіталю найближчим часом збираються випробувати на своїх пацієнтках абсолютно нову методику нарощування молочних залоз. Для початку випробовуваними будуть ті, хто переніс ампутацію молочних залоз через рак. І лише потім можуть вибудовуватися в чергу охочі збільшити груди.

Передбачається, що при використанні цієї технології ампутована груди відновлюється повністю за вісім місяців. Лікарі беруть жирові тканини у пацієнтки і в лабораторії збільшують концентрацію стовбурових клітин. Потім під шкіру пацієнтки вживляють біологічно сумісний каркас, щоб створити порожнина для форми і розміру грудей. Жир з діляться стовбуровими клітинами закачується всередину і далі справа часу.
Медики кажуть, що можна мало не з нуля створити нові груди, які, щоправда, будуть складатися тільки з жиру, без функціональних клітин молочних проток. Професор Кефалі Мокбел з Лондонського інституту грудей пророкує, що коли-небудь вчені зможуть виростити і функціональні тканини, включаючи соски і молочні протоки.
По матеріалам: Экспресс-газета