Тест-драйв позашляховиків Toyota X-Country

xcountry_bg_tcm305-957092У Самарі відбувся всеросійський тест-драйв позашляховиків Toyota X-Country
20 лютого 2010 в готельному комплексі «Російське полювання», розташованому в екологічно чистому сосновому бору в 50 км від Самари відбувся тест-драйв позашляховиків Toyota з циклу Toyota X-Country.

У заході взяли участь більше 240 клієнтів дилерських центрів Тойота в Самарі та їх сім’ї — всього більше 720 чоловік. Аналогічний тест-драйв для клієнтів компанії Тойота з успіхом пройшов в Санкт-Петербурзі 13 лютого та протягом 2010 року відбудеться і в інших російських містах — 6 березня в Єкатеринбурзі, 13 березня в Красноярську, і 20 березня в Москві.

Toyota X-Country — це серія виїзних тест-драйвів позашляхових моделей Toyota. Мета заходу — дати можливість клієнтам компанії протестувати відразу три позашляховики Toyota — Toyota RAV4, Toyota Land Cruiser Prado нового покоління і Toyota Land Cruiser 200 в екстремальних умовах. Учасники тест-драйву оцінювали динамічні характеристики автомобілів і їх позашляхові якості на спеціально прокладеною трасі і різних типах штучних перешкод — мала гірка, діагональне вивішування, траверзі, артикуляція мостів і роликовий стенд. Учасникам заходу та їх сім’ям була запропонована насичена розважальна програма, що включає захоплюючі види спорту на свіжому повітрі, різноманітні ігри та лотерею.

Такеши Ісогая, президент ТОВ «Тойота Мотор» коментує: «Компанія Тойота — це велика сім’я, в якій наших клієнтів завжди чекає доброзичливий прийом, висока якість облуговування та професійна підтримка. Саме тому Toyota X-Country — це сімейний захід, що дозволяє нашим клієнтам відчути, наскільки цікавим і насиченим може бути день, проведений на свіжому повітрі в компанії позашляховиків Toyota »

Більш докладна інформація про Toyota X-Country, а також звіти з минулих заходів доступні на офіційному сайті www.x-country.toyota.ru