Символ нью-йоркських презервативів — кнопка живлення !

Символ нью-йоркських презервативів - кнопка живлення !

Символ нью-йоркських презервативів - кнопка живлення !Символом нью-йоркських презервативів стала кнопка живлення. Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка оголосив переможця конкурсу на кращий дизайн упаковок презервативів, призначених для безкоштовного розповсюдження серед мешканців міста.

За підсумками відкритого голосування на сайті департаменту кращим проектом було визнано роботу Луїса Акости (Luis Acosta), який запропонував прикрасити безкоштовні презервативи символом кнопки включення живлення комп’ютера.

Участь у виборі кращої з майже 600 представлених на конкурсі робіт взяли понад 15 тисяч жителів Нью-Йорка. «У символі укладений тонкий натяк, так що я розсудив, що якщо мене не дискваліфікують, він може чудово спрацювати», — заявив переможець.

У ході голосування робота Акости отримала 23 відсотки голосів, випередивши з невеликим відривом інші варіанти оформлення презерватива: чорний циліндр (20 відсотків), каналізаційний люк (19 відсотків) і в’їжджаючий в тунель поїзд метро (17 відсотків).

Програма пропаганди безпечного сексу діє в Нью-Йорку з початку 70-х років минулого століття. У 2007 році влада міста налагодили випуск презервативів NYC Condom, які стали першими в США презервативами, названими на честь муніципального освіти. За даними міського департаменту охорони здоров’я з 2003 по 2009 рік кількість безкоштовно розподіляються серед жителів міста презервативів збільшилася з 3 мільйонів до 40 мільйонів штук на рік.

medportal.ru