Самі багаті люди світу.

Журнал «Forbes» опублікував щорічний рейтинг мільярдерів: Вперше за 15 років рейтинг найбагатших людей світу журналу Forbes очолив не американець. Традиційний рейтинг найбагатших людей світу, складений журналом Forbes, вперше за останні 15 років очолила людина, що не є громадянином США. У 2010 році лаври найбагатшого дісталися мексиканському медіамагнату Карлосу Сліму. Стан Сліма Forbes оцінив у 53,5 мільярда доларів. За останні 12 місяців, за оцінкою експертів журналу, Слім став багатшим на 18,5 мільярда доларів.

Не дивлячись на фінансову кризу, стан багатіїв продовжує збільшуватися. Перша десятка найбагатших людей планети зараз має 342 млрд доларів, що на 88 мільярдів більше, ніж рік тому. Стан найбагатшої людини планети Карлоса Слима дорівнює 53,5 мільярда доларів. Друге місце зайняв засновник Microsoft Білл Гейтс із 53 млрд. доларів. Американський інвестор Уоррен Баффетт, статки якого налічує 47 млрд. доларів, зараз зійшов на третю сходинку рейтингу.

Если вы стремитесь к успеху в бизнесе вам уж точно пригодиться печать визиток, печать на футболках или печать любой рекламной продукции, чтоб ваш бизнес был более узнаваем и прибыльным.

Загальне число мільярдерів у Росії збільшилася до 62. Таким чином, до списку повернулася велика частина з 55 російських бізнесменів, що випали з нього в 2008 році. Найбагатшим росіянином став власник «Новолипецького металургійного комбінату». Стан Володимира Лісіна укладачі рейтингу оцінили в 15,8 мільярда доларів. У списку найбагатших людей планети це 32-а позиція.

Михайло Прохоров, втративши титул найбагатшої людини Росії, тим не менше за рік просунув свої позиції в глобальному масштабі, піднявшись на одну сходинку вище — з 40-ї на 39-ю — і збільшивши капітал до 13,4 млрд доларів з 9,5 млрд. Третім за розміром стану росіянином названий Михайла Фрідмана (нафтовий, банківський і телекомунікаційний бізнес) з капіталом 12,7 млрд. У рейтингу Forbes він займає 42-е місце у світі.

Серед українців у рейтингу багатіїв 2010 — лідирує Ринат Ахметов, який посів зі своїми 5,2 млрд. доларів 148-е місце. Нагадаємо, минулого року Ахметов посів друге місце серед українських мільярдерів, поступившись лідерству Пінчука.

У рейтингу Forbes за 2009 рік Віктор Пінчук зайняв 307-е місце (3,1 млрд. доларів). Стан одного із співвласників групи «Приват» Ігоря Коломойського Forbes оцінив у 2 млрд. доларів, що дозволило йому зайняти 488-е місце. А його колега Геннадій Боголюбов зайняв 582-е місце (1,7 млрд. доларів).

Власник Ferrexpo Костянтин Жеваго замикає українську п’ятірку в списку багатіїв світу: він зайняв 828-е місце зі своїми 1,2 млрд. доларів.

Зі знаменитостей шоу бізнесу у списку можна зустріти американського режисера Стівена Спілберга, який володіє $ 3 мільярди у 316 місці. А найвпливовіша телеведуча Америки Опра Уїнфрі посідає 400 місце із сумою в $ 2,4 мільярдів.

Не дивлячись на непростий фінансовий рік, загальне число доларових мільярдерів зросло. Якщо в минулому році в список Forbes потрапили 793 людини, то зараз їх 1011, тільки 89 з них — жінки.

Середньостатистичне стан мільярдерів, що потрапили в цю тисячу, становить близько 3,5 млрд. доларів, що на 500 млн. більше, ніж у 2009 році.

Усього в рейтингу представлені 55 країн.

Найбільше мільярдерів проживають у США. Загальний стан 403 американця, що опинилися в списку Forbes, їх статок становить 1,3 трлн доларів.

У Європі багатіїв трохи менше: на 248 чоловік припадає 1 трлн. 234 , також доларові мільярдери проживають в Азії і 65 на Близькому Сході та африканському континенті.