Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-шоу.

Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-шоу, повідомляє Associated Press. Законодавча заборона вступає в силу 1 липня 2010 року.
Лише двоє з присутніх на засіданні парламенту депутатів утрималися від участі в голосуванні. Всі інші підтримали заборону. Відзначається, що приблизно половина з 63 депутатів на засідання не прийшли.

Приводом для заборони на стриптиз стали побоювання влади, що під прикриттям стрип-клубів можуть діяти публічні будинки. На думку ініціаторів законопроекту, танцівницями в подібних закладах найчастіше працюють жінки з низьким рівнем кваліфікації, що приїхали з інших країн. Стриптизерки, з точки зору парламентаріїв, можуть бути залучені до проституції проти власної волі.
Ісландія стала першою європейською країною за винятком Ватикану, Андорри та кількох інших карликових держав, де стриптиз заборонений законодавчо. Населення Ісландії не перевищує 320 тисяч чоловік, і в країні працює всього кілька стрип-клубів, діяльність яких і так строго регулюється.
Власник найбільшого з ісландських стрип-клубів Асгер Девідсон вже заявив про намір оскаржити заборону. Він відзначив, що спочатку планує обговорити зі своїм юристом, що законодавці можуть мати на увазі під терміном «стриптиз«. Так, Девідсон має намір з’ясувати, чи є шоу стриптизом, якщо танцівниця одягнена тільки в стринги.Повідомляє Лента .ру