Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Надмірне вживання алкоголю під час вагітності — шкода для майбутніх малюків.

Дослідники з Британської Медичної Асоціації (The British Medical Association, Scotland) ще раз нагадують про небезпеку, яку несе в собі вживання алкогольних напоїв під час вагітності, і настійно рекомендують майбутнім матерям відмовитися від спиртного.
Хоча до сьогодні вченим не вдалося точно з’ясувати, яка дія мінімальної кількості алкоголю на плід, експерти все-таки впевнені, що найбезпечніше відмовитися від спиртних напоїв.
Надмірне вживання алкоголю під час вагітності, нагадують експерти, може негативно вплинути не тільки на розумовий, а й на фізичний розвиток майбутньої дитини. Глава дослідницької групи, доктор Брайан Кейглі (Dr. Brian Keighley), говорить: «Нам слід якомога частіше нагадувати вагітним жінкам про шкоду вживання спиртних напоїв. Більш того, ми впевнені, що цю інформацію слід надавати не тільки на прийомі у лікаря-гінеколога , але і в широких масштабах. Потрібно повідомити жінок, що вживають алкоголь, про шкоду, якому вони піддають своїх майбутніх малюків. Крім цього, жінки повинні розуміти, що обмежити вживання спиртних напоїв слід не тільки в період виношування дитини, але і в період зачаття, а також у період лактації «.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: