Ліки від безнадійного кохання!

Безнадійне кохання можна вилікувати! Популярний ізраїльський сексолог Гідеон Рогман стверджує, що романтичні почуття можна оцінити за допомогою кількості ендокринних показників. Психологічний настрій і емоційні сплески регулюються певними гормонами. Тому, вимірявши ендорфіни — гормони радості і тестостерон — гормон, відповідальний за статевий потяг, можна з упевненістю судити про те, що любов існує.

Причому вчений знайшов оптимальне співвідношення органічних сполук і для безнадійного кохання. На думку дослідника, у закоханої людини, будь то чоловік, або жінка, одночасно і у великій кількості виділяються поліпептидні хімічні сполуки, що діють як наркотики і андрогени, що регулюють процеси збудження. А при нерозділені почуття число ендорфінів переважає над кількістю тестостерону.

Причому перевищення може досягати декілька сотень одиниць. Це свідчить на користь того, що секс не є пріоритетним фактором, що характеризує цю любовну прихильність. Головним компонентом стану закоханості значаться нейрохімічні речовини, які регулюють розумові процеси. Професор вважає, що його відкриття допоможе створити ліки від нерозділеного кохання.

raut.ru