Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Красуня BMW Concept Vision

BMW Concept Vision —  Concept Vision EfficientDynamics — спортивний автомобіль з посадочної формулою 2 +2, розроблений на основі технологій майбутнього, які мають мінімальні викиди в навколишнє середовище, оснащений 3-циліндровим турбодизельним двигуном і двома електромоторами.

Згідно з інформацією виробника, максимальна сукупна потужність силових агрегатів концепту складе 356 кінських сил, а обертовий момент — 800 Нм, чого цілком достатньо, щоб прискорення від 0 до 100 км / год зайняло всього 4,8 секунд. Емісія CO2 не перевищить 99 г / км, а споживання палива 3,76 літрів на 100 км. Такі експлуатаційні показники стали можливі завдяки «серця» гібрида, який дає концепту можливість автономного руху на електромотор близько 50 км, використовуючи енергію, що міститься у 98 осередках полімерно-літієвих батарей.
Аеродинаміка концепту натхненна принципами Формули-1, коефіцієнт лобового опору складає 0,22, дах та двері виготовлені з полікарбонату. BMW Concept Vision аж ніяк не буде карликом — його довжина 4,6 метрів, ширина 2,0 м, висота 1,24 м. Concept Vision буде мати двері типу «крило чайки», такі ж як у нового суперкара Mercedes SLS.
І все-таки найважливіша нова розробка інженерів BMW — це 1,5-літровий 3-циліндровий турбодизельний двигун, чия самостійна потужність складає 163 кінських сили і крутний момент — 290 Нм.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: