Kaspersky Mobile Security 9.0 — захист мобільних пристроїв!

Kaspersky Mobile Security 9.0 - захист мобільних пристроїв!

kasperskyВийшла нова версия Kaspersky Mobile Security 9.0, що забезпечує захист мобільних пристроїв, що працюють на базі операційних систем Symbian OS і Microsoft Windows Mobile, від відомих і нових загроз, небажаних дзвінків та SMS-повідомлень.

Kaspersky Mobile Security може бути встановлений на смартфони, що відповідають наступним вимогам:
• Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 (тільки смартфони Nokia)
• Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5

Kaspersky Mobile Security 9.0 дозволяє контролювати вихідні SMS-повідомлення, мережеву активність, а також захищати конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу. Кожен тип загроз обробляють окремі компоненти програми. Це дає можливість гнучко налаштовувати параметри програми в залежності від потреб конкретного користувача.

Основні компоненти захисту Kaspersky Mobile Security 9.0

Захист. Захищає від зараження файлову систему мобільного пристрою. Компонент Захист запускається при старті операційної системи, постійно знаходиться в оперативній пам’яті пристрою і перевіряє всі, що відкриваються, зберігаються і запускаються файли на пристрої, в тому числі, і на картах пам’яті. Крім того, Захист перевіряє всі вхідні файли на присутність відомих вірусів. Подальша робота з файлом можлива, якщо об’єкт не заражений або успішно вилікували.

Перевірка пристрою. Допомагає виявити та нейтралізувати шкідливі об’єкти на вашому пристрої. Перевірку пристрою необхідно періодично проводити, щоб запобігти поширенню шкідливих об’єктів, які не були виявлені Захистом.

Анти-Спам. Перевіряє всі вхідні SMS-повідомлення та дзвінки на предмет спаму. Компонент дозволяє блокувати всі SMS-повідомлення та дзвінки, які вважаються небажаними.

Батьківський контроль. Контролює всі вихідні повідомлення, виклики і забороняє відправку SMS-повідомлень та викликів на заздалегідь зазначені номери абонентів.

Анти-Злодій. Захищає інформацію на пристрої від несанкціонованого доступу, коли воно втрачено або вкрадено. Компонент дозволяє дистанційно заблокувати пристрій у разі його втрати або крадіжки, видалити конфіденційну інформацію, а також проконтролювати зміну SIM-карти і визначити географічні координати пристрою (якщо мобільний пристрій оснащений GPS-приймачем).

Особисті контакти. Приховує конфіденційну інформацію користувача в той час, коли пристрій використовують інші особи. Компонент дозволяє відобразити або приховати всю інформацію, пов’язану із зазначеними номерами абонентів, наприклад, дані у списку контактів, SMS-листування, записи в журналі дзвінків. Компонент дозволяє також приховувати доставку вхідні дзвінки та SMS-повідомлень від зазначених номерів абонентів.

Мережевий екран. Контролює мережеві підключення на вашому мобільному пристрої. Компонент дозволяє задати з’єднання, які будуть дозволені та заблоковані.

Шифрування. Захищає інформацію від перегляду сторонніми особами навіть в тому випадку, якщо до пристрою отриманий доступ. Компонент шифрує довільну кількість несистемних папок як у пам’яті пристрою, так і на картах пам’яті. Дані в папці доступні тільки після введення секретного коду.

Крім того, програма містить ряд наступних сервісних функцій. Вони передбачені для того, щоб підтримувати програму в актуальному стані, розширити можливості використання програми, а також надати користувачеві допомогу в роботі.

Оновлення баз програми. Функція дозволяє підтримувати бази Kaspersky Mobile Security 9.0 в актуальному стані.

Статус захисту. На екрані відображаються статуси компонентів програми. На підставі поданої інформації ви можете оцінити поточний стан захисту вашого пристрою.

Журнал подій. У програмі для кожного компонента ведеться свій журнал подій, в якому міститься інформація про роботу компонента (наприклад, виконана операція, дані про заблокований об’єкт, звіт про перевірку, оновлення і т. д.).

Ліцензія. При покупці Kaspersky Mobile Security 9.0 між вами і «Лабораторією Касперського» виконується ліцензійна угода, на основі якого ви можете використовувати програму і отримувати доступ до оновлення баз програми і Службі технічної підтримки протягом певного часу. Термін використання, а також інша

Нове в Kaspersky Mobile Security 9.0

• Доступ до програми приховується секретним кодом.

• До складу Kaspersky Mobile Security 9.0 включений новий компонент Особисті контакти, який запобігає несанкціонований доступ до персональних даних користувача при тимчасовому використанні пристрою сторонніми людьми. Компонент приховує дані і події для визначеного списку номерів. Компонент Особисті контакти ніяк не виявляє свою активність; таким чином, ніщо не сигналізує про існування прихованих даних на пристрої.

• В оновленому модулі Шифрування реалізовано блокування доступу до довільної кількості папок в пам’яті пристрою або на карті розширення пам’яті. Компонент зберігає конфіденційні дані в зашифрованому вигляді і блокує доступ автоматично після закінчення заданого часу.

• У програмі реалізований новий підхід до управління захистом пристрою: користувач може включати і виключати будь-який компонент в залежності від необхідної функціональності. Купівля коду активації та продовження ліцензії тепер можливі онлайн безпосередньо з мобільного пристрою. Все, це Kaspersky Mobile Security 9.0