Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Чому жінки погоджуються на секс, відкриття великої сексуальної таємниці.

Учені нарешті з’ясували, що підштовхує дам до інтимних стосунків. Про що думають жінки, перш ніж поступитися чоловічим домаганням? Яка, висловлюючись науковою мовою, у них мотивація? А простіше кажучи, чому одні відразу погоджуються на секс, інші — трохи згодом, а від третіх і за тиждень нічого не досягнеш? І ось нещодавно з’явилося дуже корисне дослідження, яке хоч трохи, але відкриває велику сексуальну таємницю.

Жінки зізналися
Отримати таку інформацію самостійно практично неможливо. Не будеш же у кожної (або кожен раз в однієї) запитувати: чого це раптом вона поступилася? Тим більше — не поступилася? А якщо і запитаєш, то навряд чи отримаєш правдиву відповідь. Швидше за все, вам що-небудь «наврут». Вчені ж проводили дослідження анонімно. Результати опубліковані в науковому журналі «Архіви сексуальної поведінки«. Автори — Сінді Місцезна, професор психології Техаського університету, і її колега Девід Басс, які опитали понад півтори тисячі добровольців — чоловіків та жінок різних національностей віком від 17 до 52 років — на предмет цієї самої сексуальної мотивації. Спантеличувало їх питанням: «З якої причини (чи причин) ви мали статеві зносини (зносини) в минулому?» У процесі, щоправда, з’ясувалося, що 27 відсотків опитуваних жінок і 32 відсотки чоловіків давно нічого такого не мали. І вже не можуть згадати, що ж їх спонукало на давній інтим.
Сексуально знедолених запитували про причини, які могли б призвести до статевих зносин у майбутньому. У результаті набралося — ви не повірите — 715 причин. Однак дослідники, прибравши дуже вже схожі по суті, залишили 237. Що теж чимало. Нині світова преса, цитуючи Місцезна і Басса, не сумнівається, що існує саме 237 різних причин зайнятися один з одним сексом — традиційним або оральним. Принаймні, такі його різновиди мали на увазі дослідники.
Подобається він мені.
Звернемо увагу на жіночу мотивацію. Чоловічу, мабуть, опустимо — кому вона цікава в подробицях? Адже представників сильної статі умовляти не треба. Як правило. А поклавши руку на серце чесно визнаємо: ніхто особливо і не вмовляє. До того ж, як показали дослідження, чоловічі секс-причини мало чим відрізняються від жіночих.
На першому місці, скажімо, у тих і у інших взагалі стоїть одне й те саме: подобається, як він (вона) виглядає. На жаль, місцезнаходження та Басс не перераховують у своєму звіті всі 237 причин. Обмежуються хіт-парадами: 50 самих популярних і 50 найрідкісніших. Але їх цілком вистачає для вдумливого аналізу. До якого ми і приступимо, користуючись відповідною таблицею.
Любов, говорите? Ну-ну …
Порядні жінки вселяють нам, чоловікам, що не може бути й мови про статеві стосунки без кохання. Або хоча б сильно спалахнулих почуттів. Схоже, це міф.
Опитування (див. таблицю) показали: відноситься до любові там лише на четвертому місці. І то умовно. Адже пристрасть і любов — це трохи різні почуття. Конкретно любов стоїть на п’ятому місці.
А за великим рахунком — на дев’ятому: віддалася, тому що закохалася. Але й те, й інше поступається бажанням отримати фізичне задоволення: причин, так чи інакше пов’язаних з пошуком саме цього, в хіт-параді близько 20 відсотків. Вони набагато випереджають різного роду «духовну» мотивацію. Годі жінок, які не можуть толком пояснити, чому віддалися. Мовляв, так сталося (24-е місце, середина хіт-параду).
Не менше й тих, хто погоджується на секс з чисто спортивного інтересу (місця 15-е, 26-е, 27-е, 32-е, 37-е, 45-е).
У чоловіків розрив між «душею» і «тілом», звичайно ж, незрівнянно більше. А закоханість як причина для сексу займає лише 17-е місце. Одне слово: кобели.
Ближче до тіла
Отже, дослідження підтвердило: найбільш згідливі ті жінки, які вважають секс приємним заняттям (3-е місце в рейтингу). Отже, на таких і треба націлюватися. Чи не бозна-яке відкриття. Але з нього випливає куди більш важливий наслідок: вистачає жінок, які знаходять свою любов до сексу достатньою причиною для того, щоб їм зайнятися. Це обнадіює. Так само як і те, що волею обставин жінки частенько збуджуються (6-е і 10-е місця в рейтингу). І тільки через це віддаються.
Примітно, що бажання отримати оргазм стоїть лише на 14-му місці. Мабуть, не всі відповідають були на нього здатні. Тим не менше, зговірливість більшості жінок пов’язана виключно з очікуванням сексуального задоволення (2-е місце). Навіть без оргазму. Напевно, чоловіків це має підштовхувати до більш витончених і тривалих пестощів. Виправдати очікування стражденних хоча б частково. Вам зарахується. А ще вивчите 5-6 прийомчиків масажу. Це хороша приманка, сильно підвищує шанси на інтим: рідкісна жінка, що приймає, здавалося б, нешкідливі ласки, не замислювалася про більш сміливі.
Пристрасні зануди мають шанс.
Хороші мішені — жінки, які дізналися про зради постійних партнерів (7-е місце). Такі, як правило, охоче повідомляють про свої душевні муки. У підходящій обстановці, звичайно. Залишається лише проявити турботу (21-е) і перевести «духовну» мотивацію в тілесну. Що, як з’ясовується, цілком реально. А якщо, крім майстерень поцілунків (29-е), привнести в процес спокушання елементи романтики (18-е), емоційної близькості (12-е), висловлюючи при цьому захоплення сексуальністю об’єкта жадання (20-е), але інтелігентно (39 — е) і з гумором (44-е), то можна розраховувати на успіх не тільки у покинутих жінок. І хто сказав, що відверте і наполегливе домагання відвертає? Яскраво виражена пристрасть чоловіка має непоганий рейтинг.
Жінки ставлять видиму пожадливість партнера на 19-е місце.
А ось очевидна на перший погляд причина «Я була п’яна» замикає хіт-парад. Разом з «Мене порушили сексуальні розмови». Але і та, й інша все-таки присутні. І це говорить, мабуть, про те, що більшість жінок вміють тримати себе в руках. Але не настільки міцно, щоб можна було здивуватися силі їх хватку.
Не часто, але буває.
Хіт-парад 50 найрідкісніших причин вступити у статеві зносини — такий собі антирейтинг — демонструє: серед жінок і чоловіків є справжні чудовиська. У відповідях траплялося «Я хотів (ла) заразити її (його) венеричною хворобою». Кошмар! Деякі жінки зізнавалися, що віддалися чоловікові, щоб зруйнувати його ідилію з іншою. Або лягали в ліжко до одного, щоб підібратися ближче до його приятеля. Хтось спеціально віддавався приятелю свого постійного партнера, щоб припинити з ним — постійним партнером — інтимні стосунки. Природно, що зв’язок в силу подібних мотивацій загрожує неминучою розголосом. Тому, чоловіки, глибше вникати у внутрішній світ з яким погоджуються жінки. До речі, якщо у жінки є коханець, то це не означає, що вона більше ні з ким і ніколи. Не часто, але серед причин для сексу зустрічалося: «Мій коханець дуже нудний — захотілося когось ще». Дивно, але опитування показало, що матеріальні стимули для жінок зовсім не головні. Вони — в антирейтингу.
Сексуальний хіт-парад!
Погодилась, тому що …
1. Він мені сподобався зовні — 3,89
2. Хотіла отримати задоволення — 3,75
3. Секс приємний — 3,59
4. Хотіла показати йому свою пристрасть — 3,58
5. Хотіла показати свою любов — 3,48
6. Довго перебувала в стані сексуального збудження — 3,30
7. Мені змінили — 3,11
8. Займатися сексом весело — 3,05
9. Зрозуміла, що закохана — 2,92
10. Раптом збудилася — 2,89
11. Хотіла доставити йому задоволення — 2,79
12. Хотіла емоційної близькості — 2,76
13. Хотіла задоволення в чистому вигляді — 2,73
14. Хотіла отримати оргазм — 2,65
15. Секс — це збудлива пригода — 2,49
16. Хотіла стати до нього ближче — 2,44
17. Повелася на його мужній вид — 2,39
18. Виявилася в романтичній обстановці — 2,39
19. Він так сильно мене хотів — 2,39
20. Він змусив мене відчути себе сексуальною жінкою — 2,37
21. Він виглядав таким дбайливим — 2,34
22. Хотіла поглибити наші відносини — 2,24
23. Захотілося іншого чоловіка — 2,24
24. Так вийшло — 2,21
25. Хотілося сильних емоцій — 2,20
26. Хотілося випробувати щось нове — 2,17
27. Хотілося справжньго сексу — 2,17
28. У нього було привабливе обличчя — 2,15
29. Він добре цілувався — 2,14
30. Хотілося прив’язати його до себе — 2,14
31. У мене розбурхалися гормони — 2,11
32. Хотілося випробувати нові пози — 2,11
33. Захотілося закохатися — 2,11
34. Повелася на його красиве тіло — 2,08
35. Зробила собі подарунок на день народження — 2,06
36. Пора було переходити на інший рівень спілкування — 2,06
37. Мені було цікаво — 2,06
38. Це була випадковість — 2,03
39. Він вів себе дуже інтелігентно — 1,91
40. Хотілося, щоб він зрозумів, як мені його не вистачає — 1,90
41. Хотілося його задовольнити — 1,88
42. У мене «знесло дах» — 1,88
43. Обставини випадково розташувалися — 1,87
44. У нього було гарне почуття гумору — 1,87
45. Хотіла удосконалити свої сексуальні навички — 1,87
46. Цікаво було дізнатися, на що я здатна в ліжку — 1,87
47. Знала, що він нікому не розкаже — 1,86
48. Хотіла помиритися після сварки — 1,84
49. Була п’яна — 1,83
50. Мене порушили сексуальні розмови — 1,82

Рейтинг обчислювали так:
Визначивши приводи для заняття сексом, дослідники внесли всі 237 причин в анкету. Добровольці повинні були відзначити ті, які спонукали їх особисто: поставити галочки в одній з п’яти граф. За неприйнятну причину давався один бал. За причину, яка призвела до сексу хоча б один раз, — два бали. Кілька разів — три бали. Багато разів — чотири. І в п’ять балів оцінювалася причина, що називається, «якщо вже віддаюся, то тільки з-за цього». Далі бали підсумовувалися і ділилися на кількість відповідаючих. Виходила якась середня цифра — рейтинг, зазначений у правому стовпчику.
Разом
Наївно думати, що дослідження, проведене психологами Техаського університету, дасть повну владу над слабкою статтю — таким тонким і непередбачуваним. Для цього треба стати телепатом. Але уявити собі хоча б, на що вони в принципі «ведуться», можна. Так само як і чому в підсумку лягають в ліжко. Що аж ніяк не зайве для взаєморозуміння підлог.
Антирейтинг.
50 найрідкісніших причин, через які жінки вступають у інтимні відносини.
Я погодилася на секс з ним, тому що …
1. Хотіла заразити його венеричною хворобою
2. Він запропонував мені гроші
3. Сумувала, захотілося хоч як-небудь здригнутися
4. Розплатилася таким чином за вступ до клубу
5. Треба було отримати роботу
6. Треба було розкрутитися
7. Він запропонував мені за «це» наркотики
8. Хотілося покарати саму себе
9. Хотілося його принизити
10. Думала таким чином наблизитися до Бога
11. Хотіла тимчасово розірвати з ним стосунки
12. Хотіла розлучити його з іншою
13. Хотіла відчути себе повією
14. Хотіла підібратися ближче до його друга
15. Сподівалася що-небудь від нього отримати
16. Сподівалася підняти свою репутацію
17. Розраховувала на дорогі подарунки
18. Хотіла заробити
19. Хотілося зробити йому — моєму ворогові — боляче
20. Проспорила
21. Зробила йому ласку на прохання іншої людини
22. Хотіла розлучитися з ним назавжди
23. Хотіла відбити його у своєї подруги
24. Відмова пошкодила б моїй репутації
25. Він багатий
26. Подруги вмовили мене віддатися
27. Хотіла мати більше сексу, ніж мої подруги
28. Хотілося отримати свою чергову секс-перемогу
29. Розраховувала підняти свій соціальний статус
30. Хотілося стати популярною
31. Мені була потрібна від нього послуга
32. Інакше він би мене побив
33. Хотілося позбутися постменструальних судом
34. Подруги просто змусили мене зробити це
35. Мені стало його шкода
36. Приревнувала його
37. Мій коханець такий сумний, що захотілося когось іншого
38. Хотілося позбутися від головного болю
39. Хотілося змінити тему в розмові
40. Інакше б він напився, і це створило б мені проблеми
41. Хотілося здивувати подруг
42. Він знаменитий, потім я могла б хвалитися, що переспала з ним
43. Більше не було чим зайнятися
44. Хотілося помститися своєму хлопцеві
45. Хотілося, щоб мене приревнували
46. Треба було обійти конкурентку у боротьбі за цього хлопця
47. Хотілося зловити його в пастку
48. Він «дістав» мене своєю критикою
49. Хотіла похвалитися подругам новою «жертвою»
50. Він просто зажадав зробити «це»

Рейтинги рідкісних причин зростають з 1,02 (перше місце) до 1,12 (50-е місце). Тобто, від самих-самих рідкісних — до просто рідкісних.
З огляду на кількість опитаних (близько півтори тисячі), можна приблизно оцінити кількість жінок з екзотичною, але все-таки зустрічається мотивацією: від декількох на початку «антирейтингу» до десятків у його кінці. Опубліковано на «Комсомольська правда». — ua-pravda.com

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: