Анджеліна Джолі бореться зі своїм тілом

Анджеліна Джолі бореться зі своїм тілом

Анджеліна Джолі бореться зі своїм тіломЗнаменита голлівудська акторка Анджеліна Джолі постійно потрапляє до списку найкрасивіших, найсексуальніших, самих успішних людей планети. Для того щоб виправдовувати присуджене звання секс-символу і найкрасивішої актриси в світі, власниці самих спокусливих губ доводиться довго і наполегливо працювати над своєю зовнішністю.

Останнім часом Анджеліна Джолі бореться зі своїм тілом, що, на її думку, не настільки ідеально, як хотілося б. Після народження двійні актриса перебувала у найсильнішій постродовой депресії, але невдоволення своєю фігурою взяло гору, і знаменитість вирішила зайнятися собою. Протягом тривалого часу актриса відчайдушно боролася з провісшим животом після вагітностями і з появою розтяжками на тілі.

Дружині Бреда Піта доводиться витрачати багато сил і часу на те, щоб підтримувати свою красу. Саме тому знаменитості не подобається, коли всі навколо впевнено заявляють, що їй не потрібно нічого робити зі своєю зовнішністю, тому що природа вже все зробила за неї. У прагненні знайти струнку, підтягнуту фігуру Анджеліна виснажує себе жорсткими дієтами і надмірними фізичними навантажень. Разом з тим, голлівудська зірка жодного разу не вдавалася до допомоги пластичних хірургів і невикористовувала антивікові б’юті-засоби.

raut.ru