Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Март 2010

Ранковий секс — найкращий стимулятор хорошого дня.

На думку експертів, дотримання певного розпорядку дня дозволить організму нормально функціонувати відповідно зі «внутрішніми годинами». Фахівці пропонують наступний розпорядок:

Геї будуть служити в Армії.

Голова міністерства оборони США Роберт Гейтс запропонував нові заходи по захисту військовослужбовців з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Пропоновані головою Пентагону зміни спрямовані на лібералізацію так званої…

Nintendo — ігри з 3D-ефектом!

Нова портативна ігрова консоль Nintendo зможе відтворювати тривимірне зображення завдяки використанню ступінчастою лінзи. Такої думки дотримується лектор Кембриджського університету, фахівець з стереоскопічних дисплеїв Ніл Доджсон (Neil Dodgson), пише CVG.

Є пісня у Альоші для Євробачення.

На «Євробаченні» в Осло Україну представлятиме співачка Альоша з композицією «Sweet People», повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу. Офіційна заявка про участь Альоші надійшла на адресу Європейського мовного союзу (EBU) увечері 24 березня 2010 року.

Спортивний бренд Adidas і NBA.

Спортивний бренд Adidas став власником ексклюзивних прав на виробництво і продаж екіпіровки гравців Національної баскетбольної асоціації Америки (NBA) в Європі. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-шоу.

Парламент Ісландії заборонив проведення стриптиз-шоу, повідомляє Associated Press. Законодавча заборона вступає в силу 1 липня 2010 року.
Лише двоє з присутніх на засіданні парламенту депутатів утрималися від участі в голосуванні. Всі інші підтримали заборону. Відзначається, що приблизно половина з 63 депутатів на засідання не прийшли.

Cексуальні злочини серед священиків, Папа знає і мовчить?

Вищі ієрархи Римської католицької церкви, у тому числі і її нинішній голова Бенедикт XVI, який протягом багатьох років замовчували факти сексуальних злочинів серед священиків, у тому числі вчинені щодо неповнолітніх. До такого висновку прийшли в результаті власного розслідування журналісти газети The New York Times.

Процес захворювання людини, простудні захворювання!

Віруси, що викликають простудні захворювання і віруси грипу проникають в організм через ніс разом з інфікованими крапельками мокротиння, які потрапляють в повітря при кашлі та чханні хворих, тобто повітряно-крапельним шляхом, а також через дотики.