Зарплати учасників «Дом-2».

realityУчасники реаліті-шоу в Росії отримують одні з найвищих у світі зарплат. Інформація про заробітних платах учасників російських реаліті-шоу зазвичай ховається за сімома печатками і є секретною для сторонніх.

Але Дни.Ру все-таки вирішили розібратися в цьому питанні і дізналися, скільки ж платять організатори за участь у подібних проектах.

Про те, що учасникам реаліті-шоу «Дом-2» за перебування на телебудівництві платять гроші, говорять вже давно. А одна з найстарших учасниць проекту Ольга Бузова підтвердила цю інформацію. Грошей, які Бузовій платять на проекті, вистачає і їй, і її сім’ї. «Зрозуміло, платять у» Домі «дуже добре, — призналася Бузова. — Я, наприклад, стала забезпечувати не лише себе, а й своїх батьків».

До високооплачуваних учасниць відносіться і Олена Водонаєва та Вікторія Боня. За їхніми словами зарплата учасника шоу «Дом-2» залежала від особистого внеску у його розвиток, а суми гонорарів іноді перевищували кілька десятків тисяч доларів на місяць. Ті учасники, яким не вдалося завоювати глядацьку любов, задовольнялися скромною зарплатою в 22 тисячі рублів і лише нещодавно їхні гонорари підняли до 34 тисяч на місяць.

Організатори RealityGirl — реліті-шоу, яке транслюється в интеренеті, ніколи не приховували доходів своєї колишньої героїні, яка за час перебування на проекті витратила понад 35 тисяч доларів. А витрати на нинішніх учасниць проекту становлять понад 5 тисяч доларів на місяць, і це не рахуючи головного призу, що отримає переможниця проекту.

Катерина Немова, що виграла реаліті-шоу «Голод. Нью-Йорк» отримала приз — зарплату у дві тисячі доларів щомісяця протягом усього життя.

Учасники реаліті-шоу «Дом-2» також полюбляють використовувати сенсорні мобільні телефони нового покоління.