Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Який твій колір білизни (закономірність між кольором нижньої білизни жінки і її сексуальністю).

Схильність жінки до носіння нижньої білизни певного кольору характеризує її сексуальні пристрасті. Якщо не розглядати такі випадки на зразок: «я не знайшла в шафі інших трусиків, тому й одягла, що попало», або «це був єдиний бюстгалтер, який мені підійшов, тому плювала я на колір» …

… то можна вистежити закономірність між переважаючим кольором нижньої білизни жінки і її сексуальністю. Отже …

Ті, хто любить носити чорне, насамперед практичні жінки, вони розуміють, що чорну білизну універсально і підійде під будь-який наряд, будь то вечірня сукня або джинси в обтяжку. До того ж чорне завжди виглядає чистим … Тепер про сексуальні особливості тих, хто віддає перевагу чорному. Такі жінки люблять різноманітність — не обов’язково, звичайно, що їх тягне займатися сексом з незнайомцями в тамбурах поїздів або в машині посеред ранкового Арбата. Але вони цілком можуть про це мріяти. Ці жінки не обов’язково активні — їм подобається дозволяти своєму партнеру робити з ними всілякі приємні речі. Хоча, якщо їм щось не подобається, вони обов’язково зупинять процес і попросять перейти до наступної пози. Зазвичай чоловіки сприймають чорну білизну як прохання триматися вільно, розкуто, без будь-яких обмежень.

Білий колір — класика, другий за популярністю колір серед жінок. Чоловік, що дивиться на жінку в білому, не отримує ніяких асоціативних імпульсів, він ніби як не бачить білизну, а бачить жіноче тіло. Іноді жінка надягає нехитре біле, щоб підкреслити свою природну красу і презирство до всяких прикрас начебто мережив. Біле носять упевнені в собі леді, які не зациклюються на білизні і знають, що не цим завойовують чоловіків. Це любительки натуральних матеріалів і денного способу життя. Або інша крайність – бавовняна біла білизна під халатом у жінки — безвилазно сидить вдома з дітьми. У такі білизні зручно, «Червона зоря» шиє в основному білизну такого кольору (воно практична і недорога), також його можна безпроблемно закинути в пральну машину з простирадлами.

Синій колір жінки носять рідко. Зазвичай це ті, хто вважає себе творчими натурами і страждають з цього приводу. Такі жінки не завжди займаються сексом від бажання і для задоволення. Вони пасивні і цілком покладаються на ініціативу партнера. Але вони дуже привабливі своєю загадковістю — вони нагадують про море і пахнуть морозною свіжістю.
Жовтий колір вибирає жінка, що готова повністю віддатися партнеру, вона велелюбна, весела і легковажна. Бачиш Жовту білизну че значить, що його володарка закликає партнера до щирої та повної віддачі. І хоча цей колір, як стверджують чоловіки, їх не збуджує, він показує прагнення жінки серйозно підійти до проведення часу в ліжку, подарувати і отримати якісний секс. Така жінка змінить усе, особливо не задумуючись, і не відчуваючи при цьому докорів сумління.

Ті жінки, що люблять носити рожеву білизну, в основному блондинки. Вони вважають, що рожевий колір їм дуже личить. Їм трохи хочеться бути ляльками Барбі і Брітні Спірс, щоб їх пестили й плекали, щоб доставляли дуже багато задоволення. Це колір, в якому затишно ніжним і чуйним душам. Рожевий приваблює своєю безпорадністю, солодкий, пухнастий. Чоловік, випадково побачивши рожеву білизну на дівчині, що не збирається перед ним роздягатися, посміхається і ледве стримує себе, щоб не потискати, не вщипнути її за попку. Рожевий підвищує їм настрій.

Зелений колір — для тих жінок, які рідко закохуються. Вони кішки, які гуляють самі по собі. Вони можуть неймовірно завести свого партнера, а потім чмокнути в чоло і піти, тобто, просто кинути в такий важливий момент. Вони люблять секс, але їм плювати на тих, з ким вони займаються сексом.

Червоний колір, напевно, що говорить. Тут і запал, і пристрасть, і енергія. Ця жінка серйозна і просто фліртом від неї не відбудешся — вона бажає розбивати серця, ламати сім’ї, спалювати зрадників. Частенько червону білизну виявляється під строгим діловим костюмом. Чоловіки люблять такі знахідки, але нерідко з побоюванням приступають до подальших дій.
Малинова білизна — майже що червона. Вона — для темпераментних жінок, майже таких, як ті, що носять червоне. Тільки серед них багато інфантильних.

Жінка, що носить білизну помаранчевого або салатового кольорів, молода душею. Вона любить експериментувати. Їй постійно хочеться чогось нового. Вона запропонує своєму партнерові удвох подивитися порно-фільм, щоб повчитися, і тут же, не додивившись до половини, перекине його на килим. Ця жінка дуже допитлива і постійно допитується свого чоловіка питаннями — а як це в тебе виходить, а ти зможеш зробити це догори ногами, а як це — бути чоловіком?

Коричневий колір говорить про схильність до сексу як до фізичної дії. Жінка в коричневому білизна багато чого боїться, вона, можливо, багато разів була обманута, і тому боїться довіритися комусь, обдарувати ніжністю. Вона соромиться цілувати і пестити тіло свого партнера. Вони мало не за звичкою займається сексом, нерідко без особливого задоволення.

witch-you.ru

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: