Який сон такі і відносини!

Дослідники з Центру Сексуального Здоров’я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційного зв’язку подружжя можна, подивившись на них … під час сну.
Поза «обійми позаду» (чоловік ззаду)
Обидва партнери лежать на одному боці, міцно притулившись один до одного. Ця поза є найбільш традиційною серед подружніх пар і означає, що чоловік готовий захищати свою дружину.
Поза «обійми позаду» (жінка ззаду)
Та ж позиція, лише тепер дружина обіймає свого чоловіка. Ця поза означає, що чоловік повністю довіряє своїй дружині. У цьому випадку дружина є емоційною підтримкою для чоловіка.
Поза «спина до спини»
Дана поза свідчить про можливе відсутності пристрасті і ніжності в вашому шлюбі. Ви стали дуже індивідуальні і більше не потребуєте підтримки один одного.
«Відштовхуюча» поза
Один з партнерів розвалився на ліжку, у той час як інший вже звисає з дивана. Така позиція говорить про домінування і егоїстичною відносно «розкинувшогося» партнера по відношенню до вас.
Поза «обійми на спині»
Має 3 різновиди:
* Чоловік лежить на спині і обіймає припавшу до нього дружину. Така позиція показує, що партнер не тільки готовий, але і щасливий дати своїй коханій дружині емоційну підтримку.
* Один з партнерів лежить на спині, а інший — в позі «зародка». Той, хто знаходиться в позиції «зародка», потребує емоційної підтримки партнера, але при цьому боїться або не хоче йому це показати.
* Один з партнерів лежить на спині, а інший — на животі, закинувши на сплячого поруч руку. Той, хто прагне торкнутися партнера рукою, грає роль підлеглого у відносинах.
Поза «обійми обличчям один до одного»
Партнери лежать обличчям один до одного в міцних обіймах. Ноги подружжя лежать рівно або переплетені. Така позиція у сні говорить про пристрасть і любов, які присутні в цьому шлюбі.