Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Співробітники Microsoft розповіли про Windows 8

Два співробітники Microsoft поділилися з журналістами своїми враженнями від операційної системи Windows 8, пише Microsoft Kitchen. Але вони не розкрили технічних подробиць і не повідомили про нові функції.
Одним із співробітників став директор споживчого та онлайнового напрямків у регіоні EMEA Джон Мангелаарс. В інтерв’ю британському виданню CIO він заявив, що хоча Apple займає міцну позицію на ринку, Microsoft Windows 7 стала блокбастером. За словами Мангелаарса, Windows 8 буде «приголомшливою» (mind-blowing).
Ім’я іншого співробітника невідомо. Він опублікував в офіційному блозі MSDN запис під назвою «Whats in store for the next Windows?» ( «Що готується для наступної Windows?»), Яку швидко видалили. Він вказує, що вважає за краще називати нову версію ОС не Windows 8, а Windows.next.

У виддаленому запису говориться, що Windows.next буде «чимось абсолютно відмінним» від того, що зазвичай чекають від Windows. Над проектом, за даними співробітника, працюють десятки команд, а саме процес обговорення нової WIndows автор запису називає «сюрреалістичним». Windows.next, на думку співробітника Microsoft, повністю змінить ставлення до персональних комп’ютерів і способу їх використання.
Журналісти припустили, що роботи над Windows почалися в листопаді 2009 року, коли керівник розробки Windows 7 Стівен Синофські відмовився відповідати на відповідні питання на конференції професійних розробників Microsoft. Він підкреслив, що у своєму виступі ні слова не сказав про Windows 8.

http://lb.ua/

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: