Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Сотні гоночних подій — Grand Turismo (PSP)

Опис: Більше 800 автомобілів, які з урахуванням різних варіантів забарвлення утворюють колосальний автопарк із понад 4500 транспортних засобів. Більше 30 унікальних трас і більше 60 — з урахуванням різних маршрутів. Гонки на спеціалізованих стадіонах і на міських вулицях! Все це — Gran Turismo, перший епізод серії для портативної консолі, що знаменує настання нового етапу в історії гоночних ігор для PSP.
Крім неймовірного різноманіття автомобілів і трас Gran Turismo пропонує гідний вибір режимів. У Challenge Mode вас чекає понад сотню гоночних подій по всій планеті. Перемоги у змаганнях відкривають доступ до нових машин. Випробувати свою водійську майстерність у заїздах по різних трасах можна також у режимі Arcade Mode, а Ad Hoc Mode дозволяє змагатися один з одним, відразу  чотирьом гравцям. Крім того, по безпровіднані з’єднанні ви можете обмінюватися з друзями автомобілями — такою можливістю не може похвалитися жодна інша гоночна гра на PSP.
Втім, Gran Turismo не потребує особливого представлення. Прославлене ім’я і бездоганна репутація серії говорять самі за себе!

Особливості:
• Кращі автомобілі планети. У грі представлено більше 800 ліцензованих моделей від іменитих виробників, серед яких є навіть Ferrari. З урахуванням різноманітності варіантів забарвлення кількість несхожих один на одного машин перевалює за позначку в 4500 штук!
• Гонки по всьому світу. Ви можете проїхати за більш ніж 30 унікальних трасах, серед яких є й реально існуючі гоночні треки, і улюблені, добре знайомі шанувальникам маршрути з попередніх частин серії Gran Turismo.
• Запаморочливе відчуття швидкості. Гра йде зі швидкістю 60 кадрів в секунду, що забезпечує плавність і приголомшливе відчуття стрімкого руху.
• Змінюйтесь й змагайтеся. Бездротовий колективний режим дозволяє не тільки грати вчотирьох, але й дає можливість учасникам обмінюватися автомобілями. Деякі моделі можна відкрити тільки таким шляхом.
Системні вимоги:
• Платформа PSP
• Memory Stick Duo — 256 minimum

Купити гру для PSP — Grand Turismo

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: